Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Aki vett már ilyen kisfiú...

Aki vett már ilyen kisfiú alkalmi H&M szettet irna véleményt?

Figyelt kérdés

[link]

Mennyire méret arányos? jó minőségű?


nov. 9. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonlót vettem nem pont ugyanilyet. A minőségével nincs gond. A H&M általánosságban picit nagyobb az átlagnál, pl én vettem hazahozós ruhának egy 56os ruhát, jól állt rajta de egy hónapos volt amikor úgy igazán passzolt, addigra hízott egy kilót meg nőtt 2centit.
nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A babaruhak egy merettel nagyobbak, egyelore a 80-as meretig van tapasztalatom, kesobb nem tudom, hogy mennyire nagyok, de eddig meg biztosan.

Most a kisfiam 80-as ruhat hord minden masbol, a h&m-bol 74-es kell neki.


Nekunk amugy volt ilyen szettunk, de bezs szinben. Arra mondjuk mar nem emlekszem, hogy milyen meret kellett belole tenylegesen.

Puha az anyaga, kenyelmesnek tunik.

Azt nem tudom, hogy mennyire tartos, ezeket az alkalmi szetteket jo, ha egyszer raadod, aztan mar ki is novik, mire legkozelebb elovenned :D

nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!