Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Rendelt valaki már babaruhát...

Rendelt valaki már babaruhát Aliexpressről? Aki igen, az tud véleményt írni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
babaruhát még nem, de textilpelust rendeltem, nagyon jó minőségű. 60 fokon mosásnál a h&m-es, lidl-s, next textilpelusoknál magasan nyert az alis. nem deformálódott, nagyon jó puha maradt az anyaga is.
2021. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
A klímaváltozás korában feltétlenül a világ másik feléről kell ruhát rendelni a gyereknek, közelebb nincs?
2021. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
De van közelebb is, tucat, rossz minőségű és rettenetesen drága! Kintről behozott teljes nyári szett ára, itthoni kb 5 ruháéval egyenlő.
2021. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Most erre mit mondjak, hogy akinek annyi pénze nincs, hogy felöltöztesse a gyereket, az minek vállal családot? A gyógyszereket, fejlesztőket is Aliexpresszen hozatjátok majd, ha kell esetleg?


El lehet menni turiba, én is ott veszem a babaruhákat, nagyon jó minőségű darabok vannak 2-300 forintokért? A f*szért kell ilyen szinten felélni a bolygó erőforrásait a gyerekeitek elől....

2021. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
1-2 body-t és pólót rendeltem, de csak amiatt, mert pl “nobody puts Baby in the corner” feliratú ruhát nem találtam sehol, pedig egyrészt marha nagy poén szerintem, másrészt a Dirty Dancing az nekem ilyen havi 1x megnézős 15 éve. 😊 A patentok gyengék, de alapvetően az anyag teljesen rendben van, de ez 5-6 db ruha, nem reprezentatív. 😊
2021. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
2-es! Mit értesz az alatt hogy a klímaváltozás alatt? Logisztikában dolgozom, azok a hajók, vonatok, repülők akkor is elindulnak, ha a kérdező nem vesz az ég világon semmit Kínából. Tudod, valahogy a boltok polcaira is felkerül, csak az még átmegy 2-3, akár több kézen át, és ezért van az, hogy néha 3-5-10x drágább itthon ugyanaz a termék.
2021. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

"azok a hajók, vonatok, repülők akkor is elindulnak, ha a kérdező nem vesz az ég világon semmit Kínából."


Pont azért, mert minden ember így gondolkodik. Ha itthon mondjuk azt mondanák az emberek, hogy holnaptól nem rendelnek az Aliexpresszről, jó pár hajó/repülő maradhatna a helyén.


Tudom, egy ember csak egy ember. De minél több az egy ember, annál jobb a helyzet. És nem lehet magunkat kivonni a felelősség alól és másra mutogatni 20 év múlva, mikor a gyerek megkérdi, miért nem lehetett kicsit másképp élni.

2021. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendeltem, többször is. Eddig nem volt semmi baj, mindig a mérettáblázatok szerint rendelek, úgyhogy nekem bevált :)
2021. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Kedves 2., Jelen pillanatban nincs túl sok bolt nyitva, ahol lehetne nézni, ha rendelek oly mindegy már nem, hogy honnan? Különben ugyanúgy kínából, más országokból kapják a boltok is a ruhákat, és ezért ugyanúgy járnak a hajók repülők stb, képzeld el, hogy lehet, hogy a te turis ruháidat is máshonnan hozták :) dolgoztam eladóként használtruha boltban és volt, hogy pl angliából hozták, és nem azért akarok 'olcsóbb' ruhát venni, mert nincs pénzem, de mivel turiban, boltban nem találtam sokmindent 56-62es méretben, ezért rendelnék, és nem szeretnék 3000 forintért bodyt venni, hogy aztán 2 hét után kinőjje. Ez nem arról szól, hogy nincs pénz drágábbra, egyszerűen felesleges, szerintem.

2021. ápr. 4. 20:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok!

Kedves 2/7-es! Nem érted amit írok? Azok a járművek ugyanúgy elindulnak. Ha itthon megnő a kereslet azokat a tárgyakat ugyanúgy be kell szállítani, akkor mitől lenne kevesebb? Magyarázd már el!

Halvány lila fingod sincs a logisztikáról de nyomod a szöveget továbbra is. Tisztában vagy azzal, ha Magyarországról rendelsz az semmivel sem kíméli jobban a környezetet? Ha tudnád a hátterét, akkor nem írnál ilyeneket...

2021. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!