Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Bababarát illatkendő szárítógé...

Bababarát illatkendő szárítógépbe?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva fog megérkezni a babánk, azóta minden dolgunkat Lovela termékkel mosom, öblítem, szárítógépbe most nem is tettem illatkendőt. Viszont a mi ruháinknál nagyon zavar a szárítógép szag így illatosítás nélkül. Van esetleg olyan termék, amit ti baba mellett biztosan használtatok és nem okozott irritációt?
dec. 20. 13:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy nem a vizes ruhaállás szagára gondolok, hanem magára a szárítás szagára. Kombinált gépünk van, így mosás után egyből indul is a szárítás.
dec. 20. 13:18
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

S babának mindent meg kell szoknia, a szervezetének mindent meg kell tanulnia, meg kell tanulni legyőzni. Nem kell félteni a szagoktól, a külvilágtól, mert az immunrendszere gyenge lesz. Mi 3-4-5 éves korunkban a homokozóban dobáltuk egymásra a macskaszart és mégis emberr lett belőlünk, az allergia akkor nem is létezett. Ma meg ott tartunk, hogy a babát megpuszil a nagyaja, akkor futás a kórházba, hátha baja lett.

Tudod, örök mondás, hogy az első gyerek cumija ha leesik, azt kifőzöd. A másodikét megmosod, a harmadikét leszopod, a negyedikét visszaadod neki.

dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a totyogósom folyton bezárja a szárítógép ajtaját és néha állott szaga lesz emiatt. Én egy zokniba töltök szódabikarbónát és úgy indítok egy programot, teljesen elveszi a szagot. Nekünk nem kombi gépünk van, de esetleg megpróbálni lehet abba is. Ez az kombi szárítógép szag amúgy a gumiból jön, minden kombigép ilyen szagú, nem nagyon lehet eltűntetni.
dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2.


Azért az ilyen dolgokban lévő mindenféle kemikália nem éppen hasonlítható a természetben előforduló dolgokhoz. Az én bőröm is érzékeny és ekcémára hajlamos sajnos, így parfümöt például nem is használhatok közvetlenül a bőrömre. Ettől függetlenül semmi más allergiám nincs és állatokat is tartunk.

dec. 20. 13:34
 5/8 A kérdező kommentje:
És erre varrj gombot, évekig tudtam használni parfümöket, az utóbbi pár évben lett rá túlérzékenységem. Úgyhogy hagyjuk ezt a megszokik mindent a szervezet dumát, mert mesterségesen előállított anyagoknál ez pont nem igaz.
dec. 20. 13:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, 3-as, kipróbálom. Igazából 1 hónapos a gép, nem tudom még lehet benne van ez a gyári szag is egy kicsit. Előtte nem szárító gépeztünk, de annyit kellett mosnom és teregetnem, hogy teljesen besokalltam tőle és így sokkal kényelmesebb, több időm marad mellette ráadásul a fontosabb dolgokra.
dec. 20. 13:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Apukámnak van Bosch kombi gépe, 5 év után is még olyan szaga van. Pedig mi is azt hittük, hogy majd elmúlik. Egy volt kollégám is ugyanemiatt nem használja inkább.
dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi Electrolux Perfect Care-t vettünk, ilyen kombikból ez tűnt a legjobbnak. Ruhaszárításra mondjuk nincs is panaszom, nem hagyja nedvesen a ruhákat és 2 óra alatt szekrény szárazra szárít mindent.
dec. 20. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!