Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen márkájú babaruha, body...

Milyen márkájú babaruha, body bírja a mosást, szárítógépet?

Figyelt kérdés
Főleg a bodyk deformálódnak el, összemennek. Mi az a márka ami bírja a 60 fokos mosást, szárítógépet, több gyereket is kiszolgálva?
2021. jan. 4. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy csak 40 fokon mosok, de nekem a Tescos bírja a legjobban. Az aldis, lidlis, H&M nekem kinyulik. Még a C&A ami tartja a formáját nálunk. A pepcos az kritikán aluli kB, max 2 hónapig bírja. A többi márkát nem ismerem.
2021. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Bodykat, nem szoktam 60°C-on mosni, mivel kb. egyik márka sem bírja.


Inkább, vasalom őket, azt, jobban bírják.


Én, többnyire F&F és H&M-es ruhákat veszek.


Pizsinek, meg játszósnak, Pepcosat, Lidl, vagy Auchanban kapható (Inextenso talán) márkájút veszek.


De, ezek kritikán aluli minőségűek, de játszani meg aludni, teljesen ideálisak.


Márkásabb ruhát, szerintem, majd nagyobb korában fog kapni, amikor már lesz egy kis stílusa is, s jobban meg tudja majd mondani, hogy mi kényelmes, mi szimaptikus neki.


Addig, szerintem felesleges.

2021. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Lulpilu nagyon jó, utána az F&F és a KIK. A Pepco nem jött be, de én csak 40 fokon mosok.
2021. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
40-en mostam, mindegyik jól bírta.
2021. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40 fokon mosok, szárítógépet használok, nekem mindegyik jól bírja. Pepcos mondjuk egy van, de egyelőre annak sincsen baja.
2021. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!