Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol érdemes babaruhát venni...

Hol érdemes babaruhát venni ahol a méretezés normális és nem össze vissza van?

Figyelt kérdés
Újszülött babára gondolok,h&m-en gondolkoztam de állitolag ott alapból nagyobbak a ruhák vagy hát a méretezés,meg sinsay-en gondolkoztam de arról meg nagyon sok rosszat hallottam és nincs ötletem hogy hol érdemes venni ahol normális a méretezés.
jan. 19. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

H&m-Ben vedd meg nyugodtan az 50-est és az 56-ost is, nagy babára is jó lesz az 50-es.


A Tesco F&F-nek a legnormálisabb a méretezése. 56-ostól felfelé érdemes venni


A C&A kisebb, onnan 62-estől érdemes venni.


Sinsay az össze-vissza van számozva, de nyugodtan rendelhetsz ha egy 62-es kisebb akkor felvesz hamarabb, ha nagyobb úgyis belenő.


Lidl Lupilu is jó, az 62-estől van. Aldis Impidimpi is méretazonos, ott is nyugodtan meg lehet venni az 50/56-ost,nagy babára is jó lesz, nyúlósak a bodyk.

jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 babyboom567 ***** válasza:
100%
Vedd meg és majd kitapasztalod,hogy nektek mi válik be.Ezt máshogy nem lehet.Még ovisnak is pont elfogadható(szerintem)a sinsay melegítő,póló,zokni kb fillérekért,hogy abban csússzon másszon,homokozzon,sarazzon,festékezzen ragasztózzon.Mert az 5000 forintos pólót is ugyanúgy,leeszi,leissza,összekeni,mint a 400forintost.Szóval egy újszülött babának is pont jó lebukni,és összepisilni,kakilni.Ha nagyon el vagytok engedve anyagilag vedd a hm-et,bár itt is ki lehet fogni akciót,könnyebb vasalni, nem nyúlik annyira el,a számozást meg majd kitapasztalod. Csecsemőnek a pepco is jó, 1-2 évesnek már(szerintem) nem éri meg, akkor kipótolod minimálisan és veszel hm-ben .
jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 babyboom567 ***** válasza:
72%
Az én tapasztalatom még hogy a CA,husszú vékony babákra gyerekekre van.A lidl is jó,és nem vészes az ára.
jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát szerintem akkor marad a sinsay vagy pepco, h&m az egy kicsit drága nekünk de köszönöm a válaszokat.
jan. 19. 18:49
 5/13 anonim ***** válasza:

A Sinsayből 1x rendeltem. Szar anyagúak, összemennek mosásban/szárításban, alapból sem rugalmasak. A H&M szerintem nem drága, pláne a body pakkok, remek az anyaguk is van.

A Pepco megint olyan, mint a Sinsay. Olcsó húsnak híg a leve. Néha kifogok pár normális darabot, de az ritka.

jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez ilyen jatek, ki kell tapasztalni es ki is fogod, hogy melyik markabol mekkora meret kell majd.

Elso korben vegyel mondjuk 56-ost, onnan, ahonnan neked tetszik, aztan majd bele fogsz jonni, hogy mi lesz jo a babadra :)


A meretezesek markankent, de akar markan belul ruhadarabonkent elteroek, ez van sajnos :D

Illetve a babad alkatatol is fugg. Nalunk pl a c&a az, ami meretaranyos es abbol nem szoktam nagyobbat venni a kisfiamnak.


Sinsay egyebkent szerintem minosegre nagyon gaz. Nyilvan nem vettem meg onnan mindent, de amiket eddig vasaroltam, kb csak penzkidobas volt. Mar az elso mosas utan bolyhosak a bodyk, jartam ugy tobbszor is, hogy egyszer adtam ra a gyerekre a bodyt/rugit es kiszakadtak a patentok alul es meg sorolhatnam.

Csalodas, en inkabb a pepco, kik, tesco, c&a-t ajanlom. Pepco mostanaban szerintem meglepoen jo, en se gondoltam volna, mindenkitol csak azt hallottam, hogy mekkora szar, de nem. Szaritogepet mondjuk lehet nem birja, de nekem az nincs, igy nem tudtam kiprobalni.


Es hasznaltan is siman vasarolok, foleg a picike babaruhak, amig nem kusznak-masznak-nincs hozzataplalas, addig szinte tokeletes allapotu ruhakat lehet talalni. Utana mar nagyobb meretben nehezebb azert.

jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát :)
jan. 19. 20:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Én az alábbi helyeken vettem: sinsay, pepco, kik, h&m, tesco és vidéken a szüleimnél egy bababolt. Azt tapasztaltam mindenhol lehet jót kifogni és totál mellé is nyúlni. Pl. H&m ben vettem egy plüss overált. Belül szét volt szakadva a varrás mentén és hiába online vettem totál elfelejtettem megnézni időben, így nem lehetett elállni. Synsay pizsik bejönnek egy se nyúlt meg, de a bodyk nagy része megnyúlt. H&m body viszont jó. Tesco is jó és ott sokszor van akció. Vettem ott 5 db bodyt 1500 Ft volt és nagyon jó az anyaguk.

Pepco meg kik nem rossz. Elég sok ruhát vettem ott és magam is meglepődtem nem rossz a minősége. A kik átlapozós bodykat nagyon szeretem. Ahhoz képest, hogy sokan szidják baromi sokan vásárolnak ott. A bababoltos darabja 6000 ft rugi meg két mosás után bolyhos lett. Szóval én azt mondom vegyél mindenhol egy kettő ruhát és kitapasztalod melyik jön majd be.

jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi is a h&m és f&f ruhákat szeretjük, még esetleg a c&a. A pepcosok nekem hamar csúnyák lettek, pedig a babák hamar kinövik az első méreteket és nem egy ruhájuk volt, de 1-2 mosás és már fakultak és a formájukat is elvesztették. Sinsay-ről sose rendeltem, mert sok jót én se hallottam. Úgy vagyok vele, hogy inkább veszek jó minőségű ruhát használtan, a baba ruhák pláne nagyon szépek tudnak maradni, hamar átnövik a méretet, van amelyiken még a címke is rajta van.
jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én csak h&m és lidl/aldi ruhákat veszek már. Utóbbiak szerintem kb ugyanolyan minőségűek, mint a h&m, csak azokat keresni kell, nincs mindig baba/gyerekruha.

80-as méretig a használt is jó. Én kaptam ajándékba egy rakás h&m ruhát, 68-ig tán kétszer adtam gyerekre őket. Most adom el fillérekért , mert nem veszi a kutya se, annyi van már a neten. Csak 80-as méret felett már lestrapálják a ruhákat, ott max kabát/mellény éri meg.

Sinsayről tettem pár próbát, de vagy a szabás fura, vagy az anyag vacak. Annál jobban megéri turizni, vagy akciót kivárni h&men.

jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!