Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen minőségűek a sinsay-es...

Milyen minőségűek a sinsay-es babaruhák? Milyen a méretezésük? Hogy viselik a mosást, szárogatógépet? Mi a véleményetek ezekről a ruhákról?

Figyelt kérdés
Elég jó leárazások vannak és néztem az oldalukat. Korábban még nem vettem ruhát onnan.

2023. márc. 7. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Árát tekintve jó, minőségre nem kiemelkedő, de azért nem is vészes. Mi mindig 1-el nagyobb méretet veszünk, például az amúgy 80-as méretet hordó gyerekre, mosás szárítás után a 80-as méret kicsi. A 86-os a jó. Az én tapasztalatom ez, van ami hamar fakul, de nem minden.
2023. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Vettem ünnepi blúzt a lányomnak, a szabásminta rá van rajzolva sötétkék tollal, ki sem lehet mosni belőle. A fiamnak a nadrágokba kellett gumit varratnom, mert olyan bő volt rá, pedig átlagos alkatú. Az összes kifakult mosásban 30 fokon, összement a szárítóban(bodyk, pólók, leggingsek). Amit magamnak vettem azok jók. Gyerekruhát onnan soha többé.
2023. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb minőségűek (nyúlnak, bolyhosodnak egy idő után) viszont ár-érték arányban kb.nem is várnék többet, kényelmesek, nekünk bevált. Bodykat, leggingseket, pulóvereket vettem eddig ott, főként inkább itthoni játszósnak.
2023. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen jók szerintem.
2023. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Elég gagyik.
2023. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Megteszi. Melegítőket, pólókat, leggingseket szoktam venni.

Hm sem nagyobb minőség már. A méretével nincs bajom, nem megy jobban össze, mint a hm, cunda, next, lidl, aldi. Azok is összemennek.

103 centis gyerekem 104-est hord onnan, lassan kezdi a 110-est.

122 centis lányom 128-ast hord. Mindketten nagyon vékonyak (122/19 és 103/15), mégis jók a nadrágok is.

2023. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Árához képest jók. Mindig eggyel nagyobbat kell rendelni.
2023. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Pepconál mérföldekkel jobb.

Én szeretem.

Én is szeretek 1 mérettel nagyobbat rendelni - mosást szárítógépet belekalkulálva

2023. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Tényleg 1 mérettel nagyobb kell.

Nagy részük egy mosás után kifakult, bolyhos lett, mintha 1000 éves lenne.

2023. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Otthoni játszósnak illetve "egyszer használatosnak " jó. A mérete kiszámíthatatlan. Múltkor vettem kisfiamnak 7 db nadrágot azonos méretben. Nem volt közte 2 egyforma. A legkisebb már nem is volt jó rá, a legnagyobb hatalmas volt. A legkisebb és legnagyobb között szarhosszban 10 centi különbség volt. Azért ez egy 3 éves esetében elég nagy különbség. De amúgy valóban egyel nagyobb kell mindenképp.

Nadrág, body egész használható, pulcsit nem szeretem. Ami elnyűhetetlen, akárhány mosást kibír és meg sem látszik rajta az a dzseki. Azt imádom.

Kb annyit ér, amennyibe kerül.

2023. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!