Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 110-es (vagy akár nagyobb)...

110-es (vagy akár nagyobb) lábfejes pizsit hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Tipegő hálózsákból kilóg a lába, fázik, meg egyébként is a lábfejes pizsiket szereti. De mindenhol max 104-est látok.

(Zokni nem opció, szorítja vagy leesik róla.)



febr. 5. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

4es vagyok, én az

astibababolt.hu-ról szoktam rendelni, nagyon jók. De az Asti máshol is elérhető.

Érdemes a nagyobbat választani, ha két méret között van.

febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
5ös voltam 😃
febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Most az Aldiban is volt visszahajtható lábú hálózsák nagyon nagyon jó áron (el is kapkodták baromi gyorsan), de rendeltem is már, sokan varrnak. Szerintem rugi nincs már ekkora, max egyedi méretre varrt, nekem már a 92+ méret is nehézséget okoz.
febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Astiban szoktuk venni, de pár hete nézve csak tipegőset láttam. A Cseppke, Aldi jó ötlet, köszönöm!

A visszahajtható lábfejesből kirúgja magát valahogy.

febr. 6. 08:51
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor varrd be!
febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi, tök jó ötlet, be fogom varrni :)
febr. 6. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!