Milyen ruhái vannak a 2 évesednek?

Figyelt kérdés

A kislányom kinőtte a 92-es ruháit, úgyhogy nagyban nézegetek körbe, hogy mit vegyek. Mi praktikus ilyen korú gyereknek? Body vagy póló? Rugi éjszakára vagy hálózsák, esetleg takaró? Párnát vegyek neki? A kis ruhácskákat lehet hordani játszáshoz is, vagy csak alkalmakra adjam rá? Harisnyát vegyek, ha márciustól fogja kezdeni hordani? Leggings vagy melegítő? Napkalap hasznos? Fürdőruhából mi jött be? Bugyit érdemes venni előre szobatisztasághoz (vagy a gyakorláshoz)? Hány szett ruhája legyen, ha heti 2-3x mosok?


Ha bármelyik kérdéssel kapcsolatban van ötleted, tapasztalatod, vagy bármi egyéb gondolat a témával kapcsolatban, nagyon örülnék neki! :)


febr. 7. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mit hordott? Azt vedd, ami eddig is bevált.
febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Lányom 2 éves. Bodyja lassan 1 éve nincs. Pelust is elhagytuk a nyáron. Póló,leggings vagy melegítő, farmer. Pulcsik. Kb ezek a ruhái vannak.

"Rugija" sosem volt, ahogy hálótsákja sem.

Harisnya 1x volt életében rajta.

Napkalapja nincs,nem is lesz.

febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tervben a bölcsi, oda ne kisruhákkal készülj, bady amíg van pelus tavasz, őszre, poló nyárra. Rövidnadrág, leggings én jobban szeretem, de a csini ruhákhoz kell egy pár harisnya is.

Nekem fiam van, de ha lány lenne akkor is mehetne a pocsolyákba így tavaszra beszerezni egy egész eső szettet, + gumi csizma, nálunk minden cipő vízálló.

febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi #2! Mitől függ, hogy leggingset vagy melegítőt adsz rá? Hangulat? Vagy játszáshoz pl melegítőt?

#1 Ilyenekre gondolok, hogy eddig pl. eddig body volt rajta, de nyilván nem lesz örökké, mikortól nem hasznos már a patent, hanem felesleges nyűg?

febr. 7. 20:56
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenekre gondolok, hogy eddig pl. eddig body volt rajta, de nyilván nem lesz örökké, mikortól nem hasznos már a patent, hanem felesleges nyűg?"


Szobatisztuláshoz már nem adnék bodyt, csak olyan darabokat, amivel egyedül is boldogul.

febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szobatisztulástól nem praktikus a body, mert nehezen, vagy egyáltalán nem tud kiszabadulni belőle a gyerkőc egyedül.

A rugi meg nekem szintén az éjszakai szobatisztulástól nem volt praktikus, amikor 46-szor kell kimenni a bilire (mert nem akar aludni) és 46-szor patentolom ki meg vissza azt a 12 patentot.

febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, praktikus darabokban gondolkodj, amit egyedül is tud kezelni.
febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A harisnya sem túl praktikus szobatisztulásnál már.
febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Body-t már nem vennék nyárra. A legjobb nekünk a tunika, egyberuha a legrövidebb fazonú biciklis nadrággal volt. Csak ruhát, szoknyát ilyenkor már nem adtam rá önmagában.

Nadrágban a leggingset preferálom, iletve praktikum, gyorsaság miatt nagyon szeretem a playsuit-okat.

febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, pont ilyesmikre gondoltam! 9-es, a playsuit az olyan, mint a napozó? Rövidnadrág+póló egyben?
febr. 7. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!