Milyen ruhái vannak a 2 évesednek?

Figyelt kérdés

A kislányom kinőtte a 92-es ruháit, úgyhogy nagyban nézegetek körbe, hogy mit vegyek. Mi praktikus ilyen korú gyereknek? Body vagy póló? Rugi éjszakára vagy hálózsák, esetleg takaró? Párnát vegyek neki? A kis ruhácskákat lehet hordani játszáshoz is, vagy csak alkalmakra adjam rá? Harisnyát vegyek, ha márciustól fogja kezdeni hordani? Leggings vagy melegítő? Napkalap hasznos? Fürdőruhából mi jött be? Bugyit érdemes venni előre szobatisztasághoz (vagy a gyakorláshoz)? Hány szett ruhája legyen, ha heti 2-3x mosok?


Ha bármelyik kérdéssel kapcsolatban van ötleted, tapasztalatod, vagy bármi egyéb gondolat a témával kapcsolatban, nagyon örülnék neki! :)


febr. 7. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

2 vagyok.

Nálunk attól függ, hogy melegítő-e vagy leggings, hogy mit és hol fog csinálni.

Pl bölcsibe meleg van, oda elég a leggings. De boltba menni pl hideg. Oda ráadom a melegítőt.


Nekünk csak vékony leggingseink vannak. Melegítő jóval vastagabb anyag

febr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
febr. 8. 09:23
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
A legins azért praktikus mert én mint harisnya helyett használom, bölcsibe jó bent játszani, de ha kimennek és még kevés ráhúznak + egy gatyát.
febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

2 évesem nem szobatiszta még, neki van még néhány body de ha bejön a meleg akkor már csak pólókat fog hordani ő is. De most is van hogy hosszú ujjú póló van rajta ha hosszabb a fazonja és nincs kint a dereka belőle, vagy beturom. Nadrágbol van leggings, melegítő, harisnyanadrág is. Nálunk igazán

kedv és időjárás függő melyiket adom. :D


Kisruhát én csak alkalmakra adok rá ezért 1-2 van csak belőle.

febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

20 hónapos korára, szeptember-október hónapra sikerült a szobatisztaság. Ez után már egyáltalán nem adtam rá bodyt. Amikor bejött az igazi nyár, valamikor akkor hagytuk el, talán aludni még aludt benne.


Rugikat mindig utáltam, fél éves sem volt, akkor még a lábfej nélkülivel próbálkoztam éjszakára, de nem jött be. Hálózsákban talán 2x volt. Én biztos nem vennék, főleg ekkora gyereknek, se rugit, se hálózsákot.

Enyém nem takarózik ki, de éjjel sincs hűvös nálunk. Van egy kispárnája, de nem igazán fekszik rajta, inkább gyűri.


Kantáros kis ruhái voltak, harisnyával, leginkább alkalmakkor húzta, ha mentünk olyan helyre, bölcsis ünnep, családi ebéd stb.

Nyári ruhácska sok volt, nem akadályozta a játékban, nagy melegben szuper, mert lenge.


Én a leggingseket jobban szerettem, jobban is állt rajta, mint a melegítő, csinosabb is, és az én kislànyom vékony, a melegítők nagy része meg tök bő.


Strandon kapott kalapot, bár nem szerette, sokszor levette.

Én “bikinit” nem vennék, csak bugyi nem tetszik (otthonra volt), nekünk a rendes fürdőruha jött be.


Ha úgy látod vehetsz kisbugyikat is, hátha megindul a szobatisztaság.


Sok ruhája volt és van is.

Mindig veszek, de ez az én hülyeségem :) negyedét nem hordja, ezért erre inkább nem térek ki.

Alap és praktikus darabokban gondolkodj, és keresd azokat, amik jól kombinálhatóak egymással :)

febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!