Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A babád mennyi idősen hordta...

A babád mennyi idősen hordta a 74-es méretet, kb meddig?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem igazán lehet kiszámítani, hogy hogyan fejlődnek, mikor mekkora méret fog kelleni, eltérő, és márka függő stb.


Kisfiam most múlt 5 hónapos, már egy hónapja 68-as ruhákat hord, most 66 cm és majdnem 7 kg.

Van amiből már kell 74-es. Pl. F&F legtöbbje, C&A biztos.


Találtam egy nagyon jó nyári ruha csomagot, de 80-as méretű.

Nem vagyok benne biztos, hogy belenő a nyáron.. Szerintetek van rá esély?

Nagyon sok ruha van benne, konkrétan egy darabot nem kellene venni mellé, minden féle van..

nagyon klasszak, csomó új és baromi jó ára van.

Nem tudok dönteni.. feleslegesen nem venném meg, gondoltam arra is, hogy eladom, mert bukni nem tudnék rajta, de ez nem igazán az én műfajom (még), de tartok attól is, hogy nagyon megbánom, ha nem veszem meg.

Kellene egy kis megerősítés :D


márc. 1. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom segítség e de az én fiam 5-6hónap körül kezdte el hordani a 74es ruhákat,most 14hónapos és jelenleg 80as ruhákat hord.Arra nem emlékszem mikor raktam el a 74-eseket.☺️
márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Lányom szinte átugrotta a 74-est. 6 hónaposan volt 8,4 kg és 70 centi, ekkor nőtte ki a 68-ast és a 74-es kb. egy hónapig volt jó rá. 1 évesen pedig 9,3kg/80cm-vel kezdte a 86-ost.

Fiam 4 hónaposan kezdte a 74-est és ő kb. 3 hónapig abban volt.

márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, honnan van a ruha. A fiam 77 cm hossszú, és a H&M-s 74-es bodyk még jók rá. De a legtöbb ruhája már 86-os méret.


Visszanéztem a fotókat, van olyan bodyja a Lupilu 74/80-as méretezésű bodyból, amit már 7 hónaposan hordott, és azokból is jó még rá pár. Csak mivel megviseltek már, jobbára etetéshez adom rá. 😄

márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
10 hónapos kortól kb. 13 hónapos korig.
márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7 hónsposan kezdük 11 hónapos de még a c&a 74 jó rá.
márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Másfél évig hordta😅 aztán a 80-as méretet elég hamar kinőtte. Többségében h&m átlapolós bodyjai voltak.

A 74-es nyári gatyáit eltettem, szerintem azok a harmadik nyarat is végigviszik.

márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt tenyleg annyira lehetetlen kiszamitani. De amugy en alapbol nem vennek mar millio darabos ruhacsomagot, lehet, hogy hiaba lesz jo meretben, felet se hasznaljatok majd.

De ha ugy erzed, hogy bannad, vedd meg. Vinteden majd eladod max.

márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém most kezdi a 74-eset, 5,5 hónapos. A nővére 6 hónaposan kezdte és 3 hónapig hordta őket. A 80-asakat is 3 hónapig, a 86-osnál lassult le fél évre.
márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10,5 hónapos, még hordja. De már nem sokáig, illetve van amit már elraktam, de a legtöbb body pl még jó.

Kb 7 hónaposan kezdte hordani de pontosan nem emlékszem, fél évesen még biztosan 68-as volt.


Nem lehet pontosan megmondani de akár még jó is lehet a 80-as ruhacsomag. Ha nem is egész nyárra, azért hosszú a nyár is, simán hordhatja majd.

márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez lutri. Fiúnk 4,5 hónaposan kezdte a 74-es méretet, mert olyan mintha húznák nagyon hosszú baba. A 68 méret talán 2,5 hétig volt jó.
márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!