Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Bundazsákból újszülött méretet...

Bundazsákból újszülött méretet vegyek, vagy vehetek olyat is, ami 3 hónapos kortól jó?

Figyelt kérdés
H&M, 62-es méretezés.
2023. okt. 3. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
A H&M méretezése általában kisebb, mint a valóság, a 62-es cuccaik bőven elmennek 68-74-esnek is. Egy újszülött elvész benne szerintem (saját tapasztalat). Szóval H&M-ből újszülöttnek szerintem inkább 56-osat.
2023. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Nyugodtan vegyél nagyobbat, legföljebb a lába nem ér végig benne.
2023. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mikor fog születni a pici?


Én utáltam, amikor sokkal nagyobb volt rá a ruha. Főleg manapság, amikor bárhol bármikor lehet kapni jó áron akár új holmikat is.


Nekem májusi volt a gyerek, 3700 grammal/51 cm született, de bőven jó volt rá másfél hónapig az 56-os cuccok. Főleg H&M-et vettem, mert azoknak olyan jó a szabása, hogy sokáig tudott hordani egy méretet. Hisz a gyerek hossza nagyobb ütemben nő, mint a szélessége.

62-68-as bundazsák egész télen jó volt rá.

2023. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Most bundazsak vagy overal? Bundazsakbol mindegy, overalbol azert nem, mert nem csak a labanal lesz nagyobb, hanem a baba belecsuszik es 2 perc alatt a feje elott lesz az anyag.


Ez veszelyes, erdemes olyan meretet venni, ami jo ra.


62-es biztosan oriasi lesz, foleg a h&m-bol, ott a baba ruhak egy merettel nagyobbak kb.


Hasznaltan is vasarolhatsz nyugodtan, ha nem akarsz ra annyi penzt kiadni, a babak gyorsan nonek, ezeknek a ruhaknak kb semmi bajuk. Nem olyan, mint egy mar jaro gyereknel, ott mar konnyen tonkremennek persze.

2023. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Bundazsák, nem írt senki overált.


Januárban.

2023. okt. 3. 12:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt bundazsákom bababoltból 56 os. A fiam 4790 grammal született és 54 cmerrel. Hát kissebbet kellett vennem mert a gyerek eltűnt benne. Tuti nem vennék 62eset.
2023. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rohadt nagy lesz rá a 62-es, bármilyen márkából, hát még a H&M-ből. Nekem kórházi mérés szerint 56 cm volt a babám (ott háton végigvezetve mérték, tehát valójában nem volt akkora. 1 hónapos státuszon volt 54 cm.), és elveszett az 56-os bundazsákban. (És nem H&M-ről beszélünk.) Decemberi baba volt, de már csak a következő télre kellett neki vennem ilyesmit.
2023. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi!


Többi márkával esetleg van tapasztalatotok, hogy mekkora az eltérés? Vagy csak a H&M-nél van ilyen félretájékoztatva írva a méret?

2023. okt. 3. 16:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez baba alkattol is fugg. Elvileg a tesco es c&a meretaranyos, de nalunk mindig nagyobb kellett a kisfiamra.

Sinsay az altalaban egy szammal kisebb, pepconal valtozo.


Szoval nehez megmondani, babatol is fugg :D

2023. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 62-es méretet vettem mindegyik gyereknek. Nem mondom, hogy pont jó volt a méret, de azért nem vesztek el benne. Tél végéig bőven jó volt.
2023. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!