Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol érdemes gyereknek 100%-os...

Hol érdemes gyereknek 100%-os pamut zoknit venni?

Figyelt kérdés
34-35ös a lába, a 35-38asok nagyon nagyok, ilyet rendeltem a herbertshopról, de még az én 38as lábamra is olyan, mintha egy zsákban lenne, nagyon széles, így kényelmetlen
márc. 25. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi Decathlonos zoknikat veszünk már évek óta (Artengo márka). Majdhogynem elnyűhetetlen, épp most dobtam ki múlt héten egy csomót, amit már kinőtt a fiam, de egyiknek se volt baja.
márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekünk sajnos az anyag összetételére kell figyelnünk, a decathlonosak nem megfelelőek ilyen szempontból
márc. 25. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel a pamut önmagában nem rugalmas, ezért a zsákérzet.

Amit te akarsz, ahhoz elasztán kell kb. 5 százalékban.

márc. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43 ev alatt meg nem lattam 100 % pamut zoknit. Fel sem tudnad venni, olyan merev lenne.
márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!