Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miben viszitek sétálni az 5,5...

Miben viszitek sétálni az 5,5 hónapos babát? ( Nálunk 26 fok körül alakul a hőmérséklet)

Figyelt kérdés
Októberi baba a kislányom. Hozzá szoktam, hogy jó melegen kell öltöztetni és most fogalmam sincs miben lenne neki jó. Félek, hogy meg fázik, pedig meleg van. Első baba úgyhogy biztos túl is gondolom...

ápr. 6. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elozo oltoztetos kerdesnel mar megtanultuk, hogy bundazsakot kell adni rajuk 😭😭


Najo, amugy viccen kivul, ahogy en oltoztettem ma a gyereket, az egy hosszu body, nadrag, zokni plusz egy nagyon vekony textilpelenka anyagu takarot vittem meg, de nekunk az se kellett vegul.

ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bundazsákban vigyed😂
ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En nem értem... December közepén született a fiam, de mikor 26 fok lett senkit nem kerdezgettem.. Értelem szeruen amiben melege volt azt mar nem adtam rá.
ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fél év alatt már majdcsak kitapasztaltad hogy mit bír/szeret a saját gyereked...
ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposomat ma 26 fokban.. Egy hosszu ujjú bodyban egy legingsben és egy zokniban vittem sétálni. :)
ápr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Én rövidujjú bodyban vittem sétálni ma, legging sem kellett, csak egy kis zoknit adtam rá. Nálunk is 26 fok volt és sütött a Nap, meleg volt.
ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat az enyem januar kozepen szuletett, de mivel nem volt nagyon hideg, mar akkor se volt agyonoltoztetve. Amit raadnek 25 fokban:

hosszuujju body, vekony nadrag es zokni.

ápr. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiben otthon is van a gyerek. Bakker, átlag 21 foj a szobahőmérséklet
ápr. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Rugdalozóban, sapkában és egy fél vastag takaróval vittem eddig. Akkor biztos a sapi és a takaró nem tetszett neki.

ápr. 7. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!