Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek lehet baba? Első...

Szerintetek lehet baba? Első clostys hónapom van, kaptam ovitrelle tüszőrepesztőt, egy hetet kell még várni a teszteléssel. Eddig jól alakul a hőgörbém, ovu óta 36.5 és afölött van. Ezek a hőmérsékletek lehetnek az ovitrelle-től?

Figyelt kérdés
Lehet-e már terhességi tünetem? Mert lenne terhességre utaló jel, de az igazából más okból is lehet. Nem akarom még be beszélni magamnak, hogy az.
2013. nov. 28. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Progeszteron pótlást nem kapsz? Miért kellett a closty?
2013. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Estrofemet szedek és e vitamint. Azért kellett a closty, mert nem voltak rendszeres ciklusaim és a peteérés is 1x volt 1x nem, de amikor volt is, nem estem teherbe. Vékony volt a méhnyálkahárytám is, most azért kell szedni a fenti gyógyszert
2013. nov. 29. 09:26
 3/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál. csak egy tüszőm repedt meg, hiába kaptam tüszőrepit. Azt mondta, hogy egy hetet várjak, ha megjön, akkor minden kezdődik előlről, ha nem, akkor csináljak tesztet. Volt így valaki, hogy egy tüsző repedt meg a másik meg ott maradt és mégis terhes lett???
2013. nov. 29. 11:20
 4/10 anonim ***** válasza:
És miért nem rendszeresek a ciklusaid? 3. napi hormonsorod megtudod írni?
2013. nov. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2 évvel ezelőtt csináltunk 3. és 21. napi vizsgálatot, de ugyanaz a dokim, most csak 21. napit csináltunk. Nem tudom miért rendszertelen.
2013. nov. 30. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:
elég egy tüszőrepedés is ahhoz hogy sikerüljön.Amúgy én is pont a köv hónapban kezdem ezt a kezelést.Closti,tüszőrepi,duphaston.Remélem sikerrel jársz. :)
2013. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amúgy nekem a 3. napi hormonsorom a 3 évvel ezelőttihez képest rosszabb lett.Az FSH érték ami a peteérést segítő hormon a kritikus...12.4,de 2010-ben 9.3 volt,tehát én biztos nézetnék egyet..nincs garancia hogy ugyanaz lesz.
2013. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Megvárom a tesztet, aztán majd kiderül, hogyan tovább. 6-os válaszoló szorítok neked!
2013. dec. 2. 20:32
 9/10 anonim ***** válasza:
A régebbi 3. napi hormonsort meg tudod írni? Viszont mielőbb keress egy rendes dokit, clostyt tilos lenne, előzetes hormonvizsgálat nélkül felírni.
2013. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én már évek óta ehhez a dokihoz járok. Többször csináltunk már hormonvizsgálatot (3. és 21. napit)De még csak ebben az évben döntöttünk úgy a párommal, hogy jöhet a baba. Most a doki csak 21. napi hormonpanelt csinált, mert csak a ciklus 10 napján mentem hozzá peteérés figyelés miatt. Ez volt szept.-ben, akkor nem volt peteérésem, úgy kaptam clostyt, viszont csak nov.-ben tudtam elkezdeni szedni, mert okt.-ben nem jött meg.

2011-es 3. napi eredmények: TSH 0,874, FSH 6,16, prolactin 148,oestradiol 144. Remélem jót írtam le.

2013. dec. 2. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!