Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnatok olyan högörbet...

Tudnatok olyan högörbet mutatni, ahol mesni alatt jött össze a baba? Hogyan alakul a hömerseklet ebben az esetben?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 09:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hú ez engem is érdekelne? Ùgy érzed hogy babàs vagy?
2015. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hat pont ez az, hogy nem erzek semmit, csak mensikor voltnk együtt az 1. es 3. napon, masnap meg ovuszerü fajdalmaim voltak, az ovuteszt halvanyan mutatott masodik csikot az 5. napon, es most a 12. napon vagyok, az ovuteszt full negativ. EEeeees a Jonas naptar szerint azokon a napokon pont termekeny voltam. De persze ez lehet mind veletlen egybeeses is :) Kivancsi vagyok nagyon, de nalam ez csak szerintem max 2 het mulva derül ki :)
2015. jan. 21. 10:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha az ovu teszten nem volt meg a 2 erõs csìk akkor negatìv.te is a Jònàs naptàr szerint alakìtottad? De izgi.... Hàny nap telt el azòta?
2015. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A ciklusod 12. Napjàn vagy?
2015. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, a ciklus 12. napjan vagyok. Ez tök veletlen volt, nem birtam ellenallni a szexnek :) es a Jonas naptart csak par napja fedeztem fel, szoval akkor meg nem tudtam, de utolag örülök, hogy megneztem :)
2015. jan. 21. 11:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak akkor pozitiv az ovu teszt, ha erös a 2 csik. a ciklus 5. napjan csinaltam, tehat elkepzelhetö, hogy elötte lett volna erös a csik, es az 5. napra csak halvany, de nem biztos, hogy akkor volt ovum. Hacsak nem az orgazmustol kiszabadult egy kis petesejtecske :)
2015. jan. 21. 11:10
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint a 7. Vagy a 9. Pdo napon vagy.....Ha a Jò Isten is úgy akarja akkor úton van a mégh felé a babò.èn a 7.dpo napon vagyok....néha érzek hasszurkàlàst

a ciklus 12. napjàn.

2015. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A jònàs naptàrnak semmi kõze a biològiai ovudhoz uh nem kell ahhoz hogy ovud legyen
2015. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hogy alakul a hőd? Van hőgörbéd?
2015. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kár hogy eddig senkinek nincs ilyen görbéje, én is kíváncsi lennék.

Kíváncsiságból most megnéztem a Jónás naptár szerinti termékeny napokat, elvileg 9 és 11 között voltam termékeny, kisfiút jelez a naptár. Görbém szerint 8.-án volt tüszőrepedésem. Tavaly legalább egy hetes különbség volt az előrejelzés és a tényleges ovuláció között.

Valószínűleg másfél év sikertelenség után nem pont most fog sikerülni, de ha igen megírom nektek.

Drukkolok Mindenkinek a teherbeeséshez!

2015. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!