Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van más is aki nincs megeléged...

Van más is aki nincs megelégedve a d. d step cipőkkel szandálokkal? Milyen másik márkát válasszak?

Figyelt kérdés
Tavalyi szandánk feltörte a gyerek lábát mezítláb még 3 hónap után is. Most meg az átmeneti cipővel sem vagyok megelégedve,úgy kifakult a a színe kb. 1 hónap alatt 9000 ft-ért jobbat vár az ember. Milyen márkájú szandált válasszunk?
2016. máj. 25. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. A cipő nem törte ki a lábát? Az kényelmes volt? Én épp ilyet akartam venni.
2016. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Superfit szandit vettem tavaly is, idén is. Szerintem nagyon jó, igaz, árban is magasabb kategória, mint a d.d.
2016. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a cipő nem törte ki,mert ugye azt zoknival hordta,de tavaly a nagy melegekbe zokni nélkül akarta a szandit és úgy kikezdte neki nagyon. Annak is kifakult egy kicsit a színe de nem ennyire mint az átmenetinek.
2016. máj. 25. 21:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Richter vált be nálunk, nekem nem tetszenek a D.dstep cipők.
2016. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szia! Nekünk Ponte20 cipőnk van, az a D.D.Step egyik "al-márkája", kifejezetten szupinált talpú cipők ezek. Mi teljesen meg vagyunk vele elégedve, soha nem törte a gyerek lábát, a színe is tart, pedig tavalyi cipő. Sőt, a lúdtalpát is helyre hozta. Az én gyerkőcömnek vékony, de hosszú lábfeje van, és külön ilyen lábakra valóakat ajánlottak mikor mi vettük. Lehet, hogy nem megfelelő cipőt választottatok, vagy épp pont belenyúltatok egy "selejtesebb"-be. :(
2016. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a Szamos vált be, meg az Asso. Utóbbi az olcsóbb a kettő közül.
2016. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a cipőboltos azt mondta a d. d. step kínai.

Szerinte jó a szamos, primigi, falcon. Nekünk volt mind a 3 féle. Most szandiból falcont vettem.

2016. máj. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak ilyen márkájút veszek 2 éve, az elején teljesen meg voltam elégedve. Idén ősszel az új cipője (még 1 hónap se telt el)kilyukadt. Ennek a fajtának másabb volt a talprésze, mint a korábbiaknak, olyan puhább.Visszavittük, nagy nehezen kicserélték,bár nem ugyanolyanra, de ennek a fajtának is ez a puhább talprésze van (csak abbúl volt méret). Kb. 3 hetet hordta (utána kellett a téli bakancs), most vettük elő tavasszal és így május végére borzalmasan néz ki a talpa. A téli bakancsa ugyanaz a típus volt, mint tavaly, csak 1 számmal nagyobba. A tavalyi még most is nagyon szép sötétkék, az idei teljesen ki van fakulva, pedig ugyanannyit volt hordva mindkettő. Én is váltani készülök... Superfit márkájú volt a kisfiam első cipője, egy álom volt, de nagy méretben sajnos egy vagyon.
2016. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mezítláb lehet, hogy a legjobb szandál is feltöri a lábát. Nem adom rá zokni nélkül csak a direkt strandolni való gumiszandált. Cipőben bevált a Szamos, Richter. A Superfit is nagyon jó volt, de abból éppen olyanunk volt, ami nem tartotta a bokáját, azt hanyagoljuk már.
2016. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem edig 1x volt gondom dd step szandálal.de tavalyi szandálja jó volt .most mikor kinöte,akkor már nem olyat vetem mert megdrágult ,igy egy olcsobb de strapabiro szandált kapot.
2016. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!