Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikortól nem szelektáltad...

Mikortól nem szelektáltad gyereked ruháit mosásnál?

Figyelt kérdés

Hány éves volt, mikor már nem mostad teljesen külön a ruháit a te/ti ruháitoktól?

Én teljesen leszelektálom a miénket is, az övét is, viszont az ő ruhái eddig csak az ő kis holmijával volt mosva.

Most 1 éves múlt.



2013. márc. 7. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 hónapban mostam csak külön. A férjem irodában dolgozik, úgyhogy egyáltalán nem koszosak az ingei, nadrágjai, felesleges lenne külön mosnom.
2013. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Talán legelőször amikor az összes ruháját kimostam. De azóta nem. Sokszor az ő ruhái piszkosabbak, mint a miénk :)
2013. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Törölközőt, Ágyneműt, konyha ruhát együtt mosom.

Férjem munkás ruháit külön. A gyerek ruháit a mi ruháinkkal együtt.

2013. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igazából legtöbbször külön mosom,mert simán összejön egy adag a ruháiból,lassan 2 éves már.
2013. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Talán egy éves koráig, de csak a világosakat,a sötéteket, (nem volt sok), a miénkkel együtt mosom a születése óta.
2013. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!