Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyukák ti milyen ruhákban...

Anyukák ti milyen ruhákban vagytok otthon?

Figyelt kérdés

én általában a bemelegítőt szeretem lezserebb könnyebb kényelmesebb fazont,amiben tudok tenni venni 2 kis gyerkőcöm mellett,de mégse olyan lepukkant.

ti nektek mi a kényelmes?



2013. márc. 27. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Tunika szerű hosszabb póló +legging én ebben szeretek itthon lenni.Kényelmes és/de mégis csajos. :)
2013. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

természetesen képet is linkelhettek

hátha merítek ötleteket :)

2013. márc. 27. 13:47
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Normális kinézetű melegítő alsó (decathlonban veszem általában) amint térdesedik vagy ülepesedik már cserélem le mert az a halálom...

Meg rövid vagy hosszúujjú de nem lógós hanem olyan tapadósabb pamut felső.

2013. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Én is bemelegítőbe vagyok.Van több együttesem is.

Legtöbbször az van rajtam.Így kényelmes. :)

2013. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Itthon is szeretek azért tetszeni a férjemnek.

Így legtöbbször leggings van rajtam,meg egy hosszú tunika szerű ruha,ami csinos,de mégis kényelmes. :)

2013. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

még egy kérdés hozzá

melltartó van rajtatok ? :)

2013. márc. 27. 13:52
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

3 persze mindig. Kamaszkorom óta mindig hordok melltartót nappal mert nagy a cicim, jelenleg szoptatok is és nem szeretném hogy megereszkedjen.

A legging tuni tök jó ötlet nekem sajna nem áll jól pedig az tényleg kényelmes is és olyan mintha rendesen felöltöztél volna otthonra is:)

2013. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Melegítőbe vagyok, szeretem a tapadósat. :) Felül egy pamut, általában nagyobb kivágású csajos póló. Azért a cicim nem esik ki. :D Szeretem a leggingeket is.


Mindig van rajtam egy kényelmes- csinos melltartó. Szeretem a fehérneműket. Egyébként még szoptatok, így muszájból is hordom.

2013. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Én sokat rohangalok el otthonról, így farmer és egy felső, de én is szeretem a tunika leggingset, mert arra is csak egy csizmát kell húzni és mar mehetek is. Sosem voltam melegitos, de nagy ritkán felveszem, ha csak takarítok egesz nap és tudom hogy nem kell mennem sehova.
2013. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Én ilyen sport melltartót hordok itthon.

Még szoptatok,úgyhogy azért is kell.

Nem szeretném,ha nagyon megereszkednének

a cicijeim.

2013. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!