Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyukák ti milyen ruhákban...

Anyukák ti milyen ruhákban vagytok otthon?

Figyelt kérdés

én általában a bemelegítőt szeretem lezserebb könnyebb kényelmesebb fazont,amiben tudok tenni venni 2 kis gyerkőcöm mellett,de mégse olyan lepukkant.

ti nektek mi a kényelmes?



2013. márc. 27. 13:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%

Nincs melltartó :)

Régi kikopott farmer, hosszú ujjú póló, amit régebben munkába hordtam, meg egy mellény, mert nincs olyan jó idő a lakásban. A melegítők egy hónap után bolyhosodnak rajtam, mint amit a kutya szájából rángatnak ki, úgy néz ki, úgyhogy nincs is melegítőm.

2013. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A melegítőt nem szeretem, valahogy nem érzem magam jól benne, farmer és valami kis blúz van rajtam, meg melltartót is hordok mindig.
2013. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vagy leggingsben vagy melegítőnadrágban és H&M-es és hasonló felsőkben. Melltartót nem hordok, csak, ha megyek valahova, én nem szeretem, kényelmetlen. Szoptatás alatt sem hordtam és nem ereszkedett meg a mellem, szerintem nemcsak melltartó kérdése ez, hanem a gének játszanak nagyobb szerepet.
2013. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Farmer, normalis felso es melltarto.
2013. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ha itthon a van a férjem akkor legings+ tunika ha nincs csak este jön a melóból akkor melegítő.de pont mostanában gondolkodtam rajta hogy mindig normális ruhába meg fejjel kéne itthon is lennem.Szóval lehet kidobom az összes elnyütt rucit hogy még csak kísértés se legyen. Bár a férjem megszokta kérdezni hogy minek "öltözök ki" itthonra ha nem melegítő van rajtam.szóval őt nem zavarja de engem már igen.Hosszú távon azért biztos számit!
2013. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Általában farmert és pólót, ha hidegebb van, hosszú ujjú pólót hordok itthon. Nyáron short póló vagy trikó.
2013. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ :)

én is inkább sportmelltartót hordok mert még szoptatok

egy ideig.

ahogy elnézem akkor: leggins,tunika,bemelegítő,farmer,póló a "divat" !

2013. márc. 27. 15:52
 18/19 anonim ***** válasza:
Pamut nadrág, pamut melegítőalsó, tunikák, sportos pólók, néha farmer.
2013. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
bocsi, én csak most válaszolok :) én akkor nagyon lepukkant lehetek itthon.. nem szeretem itthonra a tapadós felsőket, ezért vmi lezser pólóban/tunikában szoktam lenni, amit kb. itthonra hordok akár 1 hétig is, rosszabb esetben (ha főzésnél sikerül bepiszkolni) 3-4 napig. Alul vmi rövidgatya, télen melegítő naci, de van, hogy egy ülepénél szakadt leggingset hordok itthon :) amikor meg már tényleg bazi meleg van (nyáron) a panelben, akkor bugyi+lenge, hosszú felső. Melltartó itthon soha, utálom, nagyon zavar, így sokkal kényelmesebb, haj felcopfozva, no ékszer, az is zavar itthon. :) ha kiteszem a lábam, minden megváltozik... :)))
2013. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!