Junius 23ra varom az elso babamat, kislany azon toprengek hogy milyen ruhacskakat vegyek neki, mennyire legyen vastag, hogyan lehet oltoztetni oket az elso napokban mennyire erzekenyek, ha tul nagy lesz a meleg akor is vastag holmiba kell oltoztetni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

meg ne főzd szegény gyereket! :))

rövid ujjú body, hosszú ujjú body, rugdalózó, zokni.. - ezek a legpraktikusabbak, jól lehet variálni, a hőmérséklettől függően. a lényeg, hogy minnél kevesebb öltöztetéssel meg lehessen oldani pl. a pelenkacserét.

ahogy Te öltözöl, neki plusz egy réteg.

2013. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl vastagon nem kell azért öltöztetni, de a vékony hosszú ujjú nem árt alatta bodyval. Neki még hozzá kell szoknia majd a kinti klímához, ami szerintem hidegebb, mint a benti a testhőmérsékletből kiindulva.
2013. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Júúúj! Én is akkor születtem, remélem jó idő lesz.
2013. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is június 23-án szültem 2010-ben :)Kislányom van nekem is.Szegényt sikerült bemelegítenem párszor.Eleinte hosszú újjú rugikat adtam rá,vmikor adtam alá rövid újjú bodyt,zoknit.Estére is jól felöltöztettem,aztán kipöttyösödött a melegtől.Pár hetesen már egy szál rövidújjú bodyban is volt kint,textilpelenka volt a takaró ha aludt.Szegénykémet ha túl öltöztettem,már izzadt a kis fejbőre,a homloka,szóval attól kezdve úgy öltöztettem,ahogy mi magunk is voltunk öltözve,semmi plusz réteg,mert nem viselte jól a meleget.
2013. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!