Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babáitokat is megviseli...

A ti babáitokat is megviseli ez a meleg?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos,és őt nagyon megviseli. Ma már csak egy bodyt és zoknit adtam rá a lakásban,de még így is melege van,nem tudom mit tehetnék,hogy jobb legyen neki. 28 fok van a lakásban,így mibe altassam éjjel? Eddig csak egy vékony kezes-lábasban altattam. És éjszakára nyitva hagyhatom bukóra az ablakot?
2013. máj. 1. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia hajjaj izzad mint a ló szegénykém ,csak rövid ujju body van rajta de még igy is, én is éjjelre bukón hagyom az ablakot ki sem birnánk másképp.

Nálunk is pont ennyi fok van a lakásban !

Nekem egész nyárra elég lenne ennyi fok!!

Nem igaz?

Nagyon nyafogós is a lánykám , fogzunk is ,hasmenése is van,semmi nem jó neki.

Ja most látom én is kezeslábasban altatom de aminek nincs lába legalább szellőzik ,persze egy vékony pamut takaróval betakarom

9 hónapos

szép napot üdv

2013. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kislányomnak is jön a foga,már látszik egy fehér pont az ínyén,ráadásul most be is lázasodott,remélem nem betegség miatt.. :-(
2013. máj. 1. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a baba fogzik, eleve gyengébb az immunrendszere, szóval lehetséges, hogy attól lázasodott be. Ismerősöm kisfia mindig attól lett lázas.
2013. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Belenéztem a szájába,már nem csak a pöttyöt látni,hanem résnyire olyan mintha kinyilt volna az ínye,ráadásul a két alsó metszőfogánál egyszerre. Remélem tényleg 'csak' ettől lázas..
2013. máj. 1. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!