Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Lanyok! Szuletese elott mi az...

Lanyok! Szuletese elott mi az ami feltetlenul fontos egy kisbabanak, hogy meglegyen? Mit lehet kesobb beszerezni, szuletese utan? Es mibol mennyit?

Figyelt kérdés
Legyszives segitsetek, mert koraszulott lesz es senki nincs, aki segitene.
2013. máj. 24. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Pelenka, popsitörlő, popsikrém, alkohol, gézlap, sebhintőpor, babahintőpor, fürdető, törölköző, kád, takaró, cumi, textilpelenka.. hirtelen ennyi jut az eszembe!
2013. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szuper! Nagyon halas vagyok. Gyorsan meg kell vennem neki a legszuksegesebbeket mert a doktorom szerint nincs sok hetem hatra.


Koszonom.

2013. máj. 24. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nah meg pár kisruha, amiben haza jöhet a kórházból :)
2013. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha korababa lesz sapkát mindenképp vegyél neki,egyszerű pamut csecsemősapit,már a kórházban is kellhet neki.
2013. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha korababa lesz, haza sem hozhatod, akkor lesz időd vásárolni:(

hányadik hétben vagy? mi a baj?

én dokim is ijesztegetett, majd a 40. héten két napig szültem.

2013. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
olyan dolgokat, hogy mellszívo, sterilizálo, uvegmelegíto stb cumisuvegek felesleges elore beszerezni, nem olcsok és egyáltalán nem biztos, hogy szukség lesz rájuk. a legkisebb ruhácskákbol és pelusokbol sem érdemes sokat, 1-másfél honap alatt kinovik. Pelus az elején jol fogy, mindkét torpémnél napi 6-7 is elment. Kiskád, pelenka, popsitorlo, furdeto, hordozó legyenek.
2013. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most wagyok a 26-ik hétben, de a 24. végén megindult a szülés és nagyon nehezen lehetett megállítani.


Minden nap izgulok, hogy kibírja minél tovább benn.

2013. máj. 31. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!