Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítség kéne egy számomra...

Segítség kéne egy számomra fontos döntésben?

Figyelt kérdés

Van egy 16hónapos kislányom akivel itthon vagyok. Végzettségem csak egy érettségi. Arra gondoltam, hogy elvégzek egy óvodai dajka tanfolyamot. Nagyon szeretnék óvodában dolgozni, viszont egyetemre, fősulira nem szeretnék menni így csak az okj-s képzés marad.

Mit gondoltok el tudok ezzel helyezkedni? Fel fognak venni óvodába úgy, hogy van egy pici lányom és én is mondhatni elég fiatal vagyok(22éves)?

Tapasztalatokra és véleményekre lennék kíváncsi.


2013. máj. 17. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a bölcsis dajka gyereke oda járt a bölcsibe, majd az oviba (azonos intézmény).

Nem lehetetlen hogy elhelyezkedj!

2013. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze el lehet helyezkedni, csak nagyon nehéz. Kevés az üresedés. Na, meg minimálbérnél többre ne nagyon számíts.

Inkább a kisgyermekgondozó-nevelőt végezd el, azzal elmehetsz bölcsibe gondozónőnek, ezzel sem könnyebb elhelyezkedni, de magánbölcsiben is dolgozhatsz, több pénz.

2013. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kisgyermekgondozóival annyi a baj, hogy ahol én lakok nem indul ilyen.
2013. máj. 17. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol élsz, milyenek a lehetőségek. Én rengeteg olyan anyukát ismerek, akik mostanában végezték a dajkaképzőt, és szintén ezen a pályán helyezkednének el.


A védőnőtök biztos tudna érdemleges választ adni, felétek mennyi az esély.

2013. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze! De én a helyedben már most elkezdenék érdeklődni, kapcsolatokat alakítani.
2013. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!