Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hálózsákot hogy szoktátok...

Hálózsákot hogy szoktátok használni? Mikor adjátok a gyerekre?

Figyelt kérdés

Nem használtunk még sosem, takaróval takartam be a gyermekem, de mostanában jobban mocorog, vagyis inkább oldalra fordul, így van, hogy reggelre már nincs is rajta a takarója. Ezért gondoltam, hogy hűvösebb napokon vagy majd télen jó ötlet lehetne. A másik, hogy már áll a kisfiam, abban hogy tudna, mikor felébred sokszor álldogálva vár :)

A másik kérdésem, hogy mikor adjátok rá? MIkor már elaludt? Csak mert abba nehezen képzelem el, hogy játszana fürdés után, meg szeritnem melege is lenne, ahogy jön megy, mászik, Vagy megvárjátok míg elalszik? Nem ébred fel rá ahogy ráadjátok a gyerekre?


2013. máj. 27. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adom rá, mielőtt lefektetem a kiságyba. játszani, mászni sztem nem tudna benne. Én amúgy ritkán adok rá, csak ha extra hűvös van, amúgy takargatom mert nem igazán szereti, rátekeredik stb
2013. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nálatok ez már nem fog müködni, ilyen korban már nem szokták elfogadni. Majd a telet végig szenveditek, mert mindig kitakaródzik, te meg majd ugrálsz hozzá.


Amúgy egy gyerekszobában alváshoz nincs több mint 20 fok, így nincs melege benne.

Mi fürdés után ráadjuk, akkor már csak tejet kap és alszik is. A nagy mikor fogat mosott is elsözör a hálózsák, tej majd fogmosás, és alvás.

Fel tud benne állni, és menni is tud szuperül benne.

Ha akarsz neki, akkor még most kezd el, lehet vékony nyári zsákokat is kapni, lehet azt jobban megszokja télre.

2013. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adom rá, mikor lefektetem. Egyébként nem lehetetlen benne menni, az én fiam simán megoldja:) Tök aranyos, amikor megjelenik benne, a kis csoszogó törpe:) Mondjuk a vastag paplanos fajtában biztos nem tudna menni, mi vékonyabbat használunk.
2013. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jégtánc ***** válasza:
100%
Szintén akkor adjuk rá mikor fürdéssel kész van.Utána nálunk már nincs játék hanem alvás van.Mindhárom gyermekem születése óta hálózsákban alszik, nagyon praktikus.Simán tud benne menni a lányom is,nem okoz gondot ha éjjel felébred és álldogál vagy mászkál az ágyában.Akkor add rá amikor ténylegesen lefekteted:)
2013. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adom rá, mikor már álmos, a tápszert is ilyenkor adom oda. Tudnak menni hálózsákban, sőt, még szaladni is, emiatt ne aggódj. Viszont, ha eddig nem adtál rá, nem biztos, hogy el fogja fogadni. Próbálhatod úgy rácsempészni, ha már elaludt, az enyém arra sem ébred fel. Mélyen tudnak aludni még ilyen korban.
2013. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálunk amúgy meleg van a szobába télen is, csak azért takaró kell, mindig magamból indulok ki, én is betakarózom, így Őt is betakarom, ez amúgy polár takaró vagy wellsoft anyagból van, na az a kedvence :). Többször láttam, hogy kitakarózott, ahogy mocorgott, ezért gondoltam a hálózsákra. Ma például elég hideg van, nem örülnék, ha kitakarózna.
2013. máj. 27. 17:32
 7/7 anonim válasza:
Én a nagyobbiknál is használtam még négyéveskorban is akkor már maga belebújt. Szinte sajnálta, hogy nincs már. a picinek szintén használok 4.hós. lefekvés elött. most, hogy hideg volt már nem fütünk picit beteg nappal ivan. van csere is és 3 fajta vastagságban mert kaptam is. de varrni fogok mert nyárra kinövi.
2013. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!