Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol szoktatok venni a babátokn...

Hol szoktatok venni a babátoknak hálozsákot? Vékonyat 86-os méretben (pécsen elsösorban).

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én turiban vettem, gyönyörű állapotban volt, és abban alszik még mindig. Darabárasban.1100 Ft volt, 86-os.
2009. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nezd meg a turkaloban, gondolom van nalatok is!

Markasak, jo minoseguek es joval olcsobbak ott, mint a baba boltokban.

hada.kft nezd meg van-e nalatok uzletuk:)

2009. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is végig jártam a bababoltokat 5-8000 Ft, nekem nagyon drága volt, és volt a mi csak 870 %-os pamut, a többi műszál, utána nekem is ajánlották,hogy menjek darabáras turiba, gyerek bizományiba, mert ahol kilóra van nagy mákod kell lennie hogy találj egyet. a bizományiban pedig biztos találsz.
2009. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
TESCO
2009. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megfelel a használt, Pécsen a vásárban olcsón lehet kapni a Pláza felőli használtas részen. Ha újonnan akarsz, akkor is lehet a vásárban, csak jóval húzósabb az ára.
2009. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én interneten szoktam venni,teszvesz-vatera.Vagy a bababörzéken.Néha ki lehet fogni Tescóban is akciósan,az nagyon jó minőség!
2009. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!