Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paplant vagy hálózsákot...

Paplant vagy hálózsákot vegyek? Most vagyunk fél évesek, és egyelőre csak egy vastag takarót használunk, de lassan kevés lesz. A hálózsák alá mit szoktatok rájuk adni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a hálózsák alá (vékony a zsák) egy vékony pamut kezes lábast adok. És betakarom. Igaz ő még csak 3 és fél hós, és nem rúgja le a takarót. A nagyobbiknál, mikor ennyi idős volt mint a te babád, vastag hálózsákunk volt, és alatta ugyanez, de őt nem takartam be.


Judy

2008. okt. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én vastag hálózsákot adok rá,alá pedig hosszúujjú rugit.Takarót egyáltalán nem használunk,mert álmában is forog össze-vissza és kb.2 percig lenne rajta.Az én babám is fél éves.
2008. okt. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én hosszú ujjú badyt és vastag hálózsákot vagy vastag rugdalózót adok a lányomra. Ő túl mozgékony a takaróhoz.

6 hónapos.

2008. okt. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sima pamut hálózsák van,és ha hűvösnek ítélem az időt,akkor be is takarom.Hason alvós,így nem nagyon küzdi le magáról.Egy újszülöttnél talán a vastag hálózsák a jobb.
2008. okt. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom 8 hós, vastag hálózsák alá csak egy hosszúujjú bodyt meg zoknit adok rá. A hálóban kb 20-21 fok van éjjel, de egyébként sem fázós baba.

2008. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú-ujjú meleg hálózsákot adok rá,alatta rövid ujjú body van,ha ujjatlan a vastag hálózsák a body hosszú-ujjú.Takarót én sem használok.5 hós a babám.
2008. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban biztos vagyok, hogy utálni fogod a hálózsákot, mert össze vissza tekeredik rajta és amiko kiemeled akkor a fejéhez húzodik a mell része.Nekünk van több hálózsákunk, de nagyon ritkán használom, és ha mégis akkor még be is takarom.Amúgy meg rövid újjúba és még rá egy hosszú újjú rugiban alszik plusz takaró és még arra egy kis pléd.Így alszik reggel 5ig.2 hónapos.
2008. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hós kisfiam nagyon mozgékony így mi is a zsákot részesítjük előnyben. Ujjatlan, alatta van egy hosszú ujjú rugi és egy rövidujjú body. 21 fok körüli a hőmérséklet a szobájában és nem fázik. Ha nagyon hűvösnek ítéljük meg az időt akkor még egy kis vékony takarót ráteszünk, de azt ritkán.
2008. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hálózsák sokkal jobb, mint a paplan szerintem. Paplannal én csak nagyobb gyerkőcöt takarnék, félnék, hogy a fejére húzza. Egy fél éves gyerkőc még nem elég erős ahhoz, hogy ezt elhárítsa és nem tudja még annyira tudatosan irányítani a tárgyakat (ebben az esetben a kezével lehúzni a fejéről a paplant). A másik, hogy ugye nem rúgja le magáról a hálózsákot, a paplant viszont igen. 5 hós kislány anyukája.
2008. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!