Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Textilpelenkából mennyi kell...

Textilpelenkából mennyi kell indulásnak?

Figyelt kérdés

5 db 50*40-es és 5 db 70*70-es elég, vagy inkább 10-10 dbot vegyek belőle? Találtam a v.erán egy nagyon jó eladót, ahol 100 ft-al olcsóbb, mint itt nálunk, ezért szereném a gyors válaszokat, mert megrendelném.

Köszönöm előre is.



2013. jún. 9. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:

10 db elég, bár én kicsit nem vennék, csak nagyot.

nálunk a 10 db bőven elég volt

2013. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi 10el indultunk. 30 let belőle, és gondolkozom még 10en!
2013. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És ha veszek 10 nagyot? Aztán hátha kapunk még ajándékba.

Amikor megvettétek, akkor hogyan tisztítottátok ki? Kifőztétek vagy egyszerűen csak magas hőfokon kimostátok és vasaltátok?

2013. jún. 9. 16:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a kicsi a baba feje alá sem jó párna helyett?
2013. jún. 9. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:

A textilpelus 2 dologra jó nagyjából, a fejecskéje alá a kiságyba, és a válladra szopi utáni büfizéshez. Meg ha dokihoz mentek, oda szoktak kérni, hogy vigyél alá...

Én is a nagyobbat venném, nekünk 15 db volt, de én keveselltem, 2 naponta mosnom kellett, szóval én 15-20-at mindenképpen javasolnék.

Nem főztem őket soha, 40 fokon mostam mindent és utána vasaltam, az is fertőtlenít. Elvégre gondolom eldobhatós pelust fogsz használni, akkor kellene magasabb hőfokon mosni, ha kakis lenne, stb...


Én azért gondolom, hogy a nagyobbat vedd, mert nekem az volt, és így is néha büfinél hiába volt a vállamon, a hátam is tiszta büfi lett, mert hát nem terítheted oda egy rétegben, mert akkor átázik, ugyanígy a feje alá, legalább félbe kell hajtanod, különben semmit sem érsz vele, ugyanúgy átázik, és húzhatod át az lepedőjét...

2013. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi 10 nagyot vettünk induláskor, de elég bukós volt a babánk, ezért gyorsan beszereztük még 10-et. A 20-al nagyjából jók voltunk. 60 fokon mosom a cuccait + az elején vasaltam mindent, ez utóbbiról leszoktam. Most már csak a nagyon gyűrött rucikat, meg a textilpelusokat vasalom.
2013. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meggyőztetek, akkor csak nagyot veszek. Köszönöm a segítséget!
2013. jún. 9. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is csak nagyot vettem. Kezdetben 20 db-ot, majd volt egy bukós időszaka a kisfiamnak, és nem akartam minden nap mosni, így beszereztem még 10 db-ot. EZ így most sok is (4 hónapos), de legalább nem kell gyakran mosni, elég hetente egyszer.
2013. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15db minimum kell.
2013. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!