Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogy állítod össze gyermekeid...

Hogy állítod össze gyermekeid ruhatárát, hogy legyen eljárós, játszós, sulis és óvodai?

Figyelt kérdés

Miből mennyit vásárolsz stb...?

Nem szeretném mostantól felhalmozni a ruhákat.

Szép,igényes ruhatárat szeretnék a gyerekeimnek,de nem tudom hogyan álljak neki.Sok ruhájuk van,de kevés,ami párosítható :(

Segítenétek ezen változtatni?

Ősztől "mindent más képen szeretnék csinálni".


2013. jún. 27. 10:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én az otthon átöltözés alatt nem azt értem amit írtok. Sajnálom ha félreértettétek. Én azt nem értem mikor az utcán valaki csinos, igényes hazaérve pedig jön a lyukas és foltos ruha.
2013. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a tanácsokat,sokat segítettetek :)

Ma voltam Tescoban és kifogtam 1-2 darabot,amit tudunk majd kombinálgatni,tök csinik :)

Megbeszéltük párommal is,mostantól csakis szetteket veszünk.

Nagycsalád vagyunk és már nem tudunk lassan mozogni a ruháktól,így sokszor szanálok és visszük a konténerbe,mert már eladni sem éri meg...mindenki ingyen akar a neten mindent,így pedig olyan családokhoz kerül remélhetőleg,akik rászorulnak :)

Remélem ősztől kényelmesen elfér minden gyerkőcöm a szekrényében,meg próbálok figyelni :)


Köszönöm!

2013. júl. 5. 14:33
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak ajánlani szeretném, hogy inkább védőnőnek add a ruhákat, mert a konténeres gyűjtést pl. a nagy áruházaknál az egyik legnagyobb használtruha kereskedő cég kezeli, szóval nem biztos, hogy a rászorulókhoz jut el.. :( A védőnőnél meg tuti! :) Én is hoztam múltkor a védőnőktől ruhát és mi igen rászorulunk, mert egyedül nevelem GYED-ből a gyerekeim albérletbe.. Új ruhákra, sőt néha használtra se tellik. :(
2013. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!