Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Első mosáshoz lenne pár kérdésem?

Első mosáshoz lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Kivalogattam szinenkent a ruhakat.(Van egy rozsaszines,feheres es sargas es egy regi kupac ruha(szines).A mosogepemen van egy baba ruha moso program (50fok)A ruhakon viszont 30-40 fokokat irnak,hany fokon mossam oket?A feherek mar mosas alatt vannak 50 fokon.Ez utan mar nem lesz idom kiszortirozni ugy se szinenkent,utana jo lesz minden 40 fokon?Es teregethetek kintre az udvarra?(tarsashaz kozos kert) Koszonom a valaszokat elore is!:) 35 hkm

2013. júl. 19. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Èn simán 40 fokban mostam ahogy a mieinket, sima mosószerrel(mi jóminöségüt használunk).

Nekünk van szárítogépünk ott száritottam. Olyan helyre teregess ami azért uttól messze van, de amúgy lehet udvarra.

2013. júl. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
100%
40 fokon mostam mindent.Nyugodtan teregesd ki.Jó idő lesz ma is pillanatok alatt megszárad.
2013. júl. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!Akkor a fehereken kivul 40 fokon fogom mosni a tobbit (kesobbi idokben is akkor 40 fok a feherekre is..:) ).Amugy Skociaban elunk,de itt is 27 fokot mondanak mara..:)
2013. júl. 19. 07:31
 4/7 Jégtánc ***** válasza:
Ha nem koszosak és van a mosógépen rövid program ,akkor azon is elég kimosni.
2013. júl. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van kozte turkalobol vett,es a regieket is jo kimosni (15-25 evesek..),de koszi neked is!:)
2013. júl. 19. 07:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek is most forognak a mosógépben. :-) Igaz, hogy csak novemberben szülök, de szerettem volna már kimosni őket, mert ezek is használtak, és szeretném már a szekrénybe rakni őket. Majd ősszel ha jobb idő lesz, még kimosom őket újra. Beáztattam őket lavórba egy jó fél órára, külön a fehéreket, rózsaszíneket, színeseket. 1 órás programon mosom 40 fokon mindet. Vettem Dreft Baby mosószert és Silan Sensitive öblítőt tettem hozzá. A fehéreket kint szárítom a napon szárítón, a színeseket odakint, de árnyékosabb helyen.
2013. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jo elore mosol akkor! :) En nem tudtam eddig mosni,mert nem regen fejeztuk be a lakasfelujitast.En non Bio mosoport hasznalok (Fairy) es egy sensitive oblitot.Mar ket adag keszen van,de elfogyott a csipeszem,igy most varok..:D
2013. júl. 19. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!