Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes, ha a baratomma...

Lehetek terhes, ha a baratommal a menstruációm első napján voltunk együtt és a gumi kiszakadt (Ha jól tudom menstruáció alatt kevés az esély) de az együttlet után bevettem egy 72órás tablettát is! Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mensi alatt tényleg nagyon minimális az esély rá, és ha még gyógyszert is vettél be, szerintem nem.
2013. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2013. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt elfelejtettem:az együttlét után a 6.napon elkezdett fájni a derekam és kis barnás pecsételésem is volt/van néha.tanacstalan vagyok
2013. júl. 24. 10:58
 4/5 piriiiiii ***** válasza:
Ha elolvastad volna a gyógyszer leírását, tudnád, hogy a mellékhatásai közé tartozik a menstruációtól független pecsételő vérzés, görcsölés, fejfájás, fáradtság.
2013. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem! eseményutáni tabletta bevétele után biztos nem!!!
2013. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!