Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Teli babanak kb milyen ruha...

Teli babanak kb milyen ruha mereteket vasarolhatok es kb mennyit?

Figyelt kérdés

Halozsak?

Bundazsak?

Body?

Rugdalozo?

Milyen ruhaba "illik" hazahozni?

Nadrag?

Felesleges holmikat nem szeretnek vasarolni.

Januar 10re vagyok kiirva.(A bundazsak gondolom ne legyen kicsi...de tul nagy sem,mekkora az idealis..mert egy darabig biztos kell)

Kb 3-3,30kg koruli babara szamithatunk.

Ettol nagyobb baba nem volt meg a csaladban de ha nagyobb is lesz...arra is szeretnenk felkeszulni :-)

Elso baba...es nem tudom mi a realis darab es meretszam.


2013. aug. 29. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Februári a kisfiam. Mindenből 6-7 db volt,ebből 4-5 56-os a többi 62-es. Hálózsákot én nem használtam, de abból 62-es legyen 2-3 db. Bundazsák is 62-es, ebből elég 1 db.Body, rugi 6-7 db 56/62-es. Nadrágunk 2-3 volt, és pulcsi is ennyi. De jobban szerettem a rugit. A pulcsi mindég felcsúszott a derekán. Én egy hosszú ujjú bodyban, plüss pántos rugiban, cipzáros kapucnis felsőben (nagyon vagány volt benne :-) )hoztam haza, és persze overál, meg sapi.
2013. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én November végén fogok szülni,nekem azt javasolták hogy bodykból még jöhet 56-os meg rugikból,de kabátka,overál,pulcsik,hálózsák tehát ami alá még megy pár réteg az inkább már 62-es legyen a legkisebb.Én előre vásároltam.Igy vettem 56,62,és pár darab 68as rucit is!:) Az overálunk pl 62-es és a hosszú ujjú plüss hálózsákunk is!
2013. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-Hálózsák, bundazsák 62-es méretű legyen, 1-1 db

-Body, rugdalózó 56-osból 7-7 db

-Hazahozós ruha: általában unisex fehér, 56-os méretű rugi, body, kardigán, sapka, overál-bundazsák, takaró

-én amíg picike a rugikat részesítettem előnyben, de vehetsz neki 2-3 darab nadrágot, ha tetszik.

2013. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!