Pólyát fogtok használni újszülött babátoknak? Van értelme?

Figyelt kérdés

Mostanában nem nagyon látok babákat pólyában.

Ha igen, milyet? Kókuszpólyát, simát?


2013. szept. 1. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Mi nem használtunk.
2013. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem sokkal egyszerűbb megfogni és a babák többsége si szereti.
2013. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én erősen gondolkodom rajta, hogy vegyek. Nem hiszem, hogy a kókusznak nagy jelentősége volna. Az elején biztosan tetszik majd neki a szűk hely. Nem értem, hogy ahányszor ez itt kérdés miért hurrogják le...
2013. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiaimnak nem volt, de most a kistesónak lesz pólyája.

Csak betétet veszünk újat (amilyet kapunk), a huzat meg még az enyém volt... :) De még most is nagyon szép.


Állítólag tényleg gyorsan kinövik a babák, de nálunk van sok nagyszülő és dédi, akiknek így könnyebben a kezükbe adhatjuk a babát, biztonságosabb, egészségesebb, ők is jobban meg merik majd fogni.

2013. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem vettem pólyát, nem használtam, de: még a kórházban rájöttem, hogy egy nyeklő-nyakló babát nagyon nehéz úgy fogni, hogy bajt ne okozzak. Azért, amit behoztak nekem kispárnát, arra tettem rá hosszában a kisfiamat, és úgy fel tudtam emelni, ha ülve szoptattam, azzal tartottam. Mikor hazajöttünk, itthon volt egy másfajta díszpárnám, pihe-puha, azzal is könnyebb volt. Erre mondta anyukám: nocsak, nocsak, és szidják a pólyát....
2013. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy beszerzek egyet, mivel első baba, még azt sem tudom, hogy én magam hogy fogom majd megfogni. Bátor leszek, ügyes, ügyetlen....De miért nem divat , ill. miért szidják mostanában?
2013. szept. 1. 17:50
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat is! Mindenkinek ment a zöld kezecske.:)
2013. szept. 1. 17:52
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi használtunk és jó volt, a következő babánál is fogjuk használni.

Simát vettünk, nem kókuszosat.

2013. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri. Könnyű benne fogni akár egy félős apának is, a kisgyerekek az elején nagyon sokszor azért ébrednek fel mert önkénytelenül megmozdulnak és ezt is megoldja.
2013. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Találtam egy angol nyelvű cikket. Pólya pro és kontra:


[link]

2013. szept. 1. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!