Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vásároltok jó minőségű...

Hol vásároltok jó minőségű melegítő nadrágot, illetve együttest 2-3 évesre? Árat is írjatok!

Figyelt kérdés
Köszi
2013. szept. 3. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

C&A melegítő nadrágok 2 db csomagban 98-as méretig is vannak (az még jó lehet), efelett darabjával, a 2 db olyan 3 eFt, a darbos 1800-2000 Ft.

A hét végéig az ÁRKÁD üzletközpontokban (Bp, Győr és még egy nagyváros) van 20% nyomtatható kupon a C&A minden termékére (napikupon-on találtam)


A H&M ilyen kategóriájú (talán basic nevű) termékei szerintem nem olyan jó minőségűek.


Véletlenül vettem a Lidl-ben is már nadrágot, az is 1.500-1.800 Ft közötti darabáron volt.


A tescoban 2.200 volt a jobb minőségű a múlt héten, amiből épp 30%-jött le (nézd meg, még talán tart az akció)


A melegítőszetteket én nem szeretem, külön veszek inkább alsót-felsőt, mert a kisfiamnak mindig nagya nadrágok dereka, ha a felső és a nadrághossz jó.


Ugyancsak a LIDL-ben akadtam rá múlt héten szőrös belsejű polár cipzáros-kapucnis pulcsira 1.900 Ft-ért, már volt kétszer mosva, jó anyagnak tűnik, illetve a barátnőmtől kaptunk egy polár zöld kapucnis-cipzáras pulcsit a KIK-ből és meglepődtem, milyen normális anyag. Az ára is kb. hasonló lehet.


C&A-ban verdás, pókemberes melegítőszett (nem poláros, hanem sima anyagból) olyan 4-5 eFt, H&M-ben normális kapucnis pulcsi 3-4 eFt.

2013. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én turiban szoktam újszerű állapotút venni, annak már biztosan nem változik sem a színe, sem az anyaga. Illetve használtan más anyukáktól. De csakis kifogástalan állapotban lévőket pár száz forintért.
2013. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!