Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akik használt, de...

Anyukák! Akik használt, de mondjuk jó minőségű dolgokat is vásároltok a babátoknak, Nincs emiatt bűntudatotok?

Figyelt kérdés
Nekem mostanában egyre többször van,és nem tudok szabadulni a gondolattól.Persze sok új dolgot is vettünk neki,de játékból sok a használt.A kiságyat is kaptuk,csak a matrac új benne,meg persze az ágyneműk.De mostanában sokat gondolkodom ezen.Tudom,hogy jó minőségűt veszek,de akkor is.
2013. júl. 17. 09:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs
2013. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs, mivel ebből a gyerekemnek semmi hátránya nem származik. Ugyanolyan boldog és kiegyensúlyozott, mintha minden új lenne.
2013. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, egy pillanatig sem. Ha annyi pénzem lenne, hogy mindenből mindig újat vegyek, akkor sem vennék, mert teljesen felesleges.
2013. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van. Kisfiamnak nagyon sok ruhát vettem duriban. Kiságy is használt volt.
2013. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, a gyereket ezek nem fogják érdekelni! Szerintem teljesen jól csinálsz mindent. A gyereknek az kell majd, hogy figyeljenek rá, játszanak vele, és sokan meg fogják erősíteni, amit mondok, de egy üres üdítős flakon néha szórakoztatóbb nekik, mint a súlyos tízezrekért vásárolt fejlesztő játék. Mindene meglesz, ezt nézd! Mindene, amire csak szüksége lehet, és ahogy hallgatlak, talán még több is! :) Kis királylány/királyfi, szerető otthonban, törődő, mély érzésű szülőkkel, akik máris a maximumot akarják neki nyújtani. Biztos vagyok benne, hogy nem is lehetne boldogabb baba! :) Ne legyen lelkifurdalásod semmi miatt! :)
2013. júl. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs bűntudatom emiatt!
2013. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nincs. A gyerekem az első kb 3-4 hónapban szinte csak kölcsönruhákban volt. Barátaink hatalmas ruhadobozokkal

állítottak ide, tőlük kaptunk babakocsit, mérleget, és még egy csomó mindent. Nem attól leszel jó, vagy rossz szülő, hogy drága, olcsó, vagy használt ruhák vannak a gyereken. Jó minőségű, kényelmes ruha van rajta, és ez a lényeg.

De ugyanez van a pelenkánál is, vagy a bébikajánál, a tápinál. Jó minőségű! Ezt most verd ki a fejedből, hogy az ár határozza meg a szülői mivoltodat.

2013. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, miért kéne bűntudatomnak lenni. Neked miért van? Ha jó minőségű, tiszta, szép ruhákat, játékokat kap a gyermeked, akkor nem teljesen mindegy, hogy egy másik kisgyerek esetleg már használta ugyanezeket?


Ha jobban belegondolok túlnyomórészt nálunk is másodkézből van szinte minden bútorunk. Ruhákat vettünk, kaptunk újonnan is azért, de kb. 80 %-a azoknak is használtan vett, kölcsönkapott.

Amit mindenképp újonnan kellett vennünk, mert nem akartunk más által már használtat, az pl: cumisüveg, cumi, fésű, kisolló stb..


Mindent természetesen fertőtlenítünk mai napig ugyanúgy, akár használtan érkezett, akár boltból. Senki nem mondaná meg ezekről a cuccokról, hogy használtak.

2013. júl. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy pillanatig sincs, szép de használt holmikról beszélünk, pl ruhák, amiket nagyon gyorsan kinő, és még egy gyerek simán elhordhatja olyan állapotban vannak.

Egyébként én magam is turiból veszem a ruháim nagy részét..

2013. júl. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nincs. Annyira szép holmikat vettem, hogy öröm rájuk nézni. Egy percig sem jut eszembe, hogy valamivel is kevesebb, mint egy új, pedig szinte mindent használtan vettem vagy kaptunk.
2013. júl. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!