Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti melyik cipőt vennétek meg...

Ti melyik cipőt vennétek meg őszre egy 2 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Az alábbi két cipő tetszik,de sajnos csak az egyiket tudom megvenni neki. Egy mindenféle ruhához illő, jól kihasználható univerzális, kényelmes, strapabíró darabot keresek, amiben a lába sem fázik és kihúzzuk a téli bakancsig.


[link]


[link]



2013. szept. 3. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán a steppet, mert az nem fűzős, és ő is könnyebben belebújik, enyém is 2 éves és egyedül felveszi a ciőjét, amelyiket nem kell kötni. De tetszik a másik is.
2013. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En az elsot valasztanam.Persze attol is fugg,hogy illik-e a ruhaihoz szinben.Leggingsel nagyon aranyos lehet a rozsaszin:)Meg ugy altalaban tobb fele stilusu oltozekkel tudom gondolatban parositani mint a masikat.
2013. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Várok még véleményeket! :-)
2013. szept. 3. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a D.D Stepet! Nagyon jó cipők, elnyűhetetlenek!

A konkrét cipők esetében pedig az első inkább sportosabb fazon, nem biztos, hogy kicsit elegánsabb, csinosabb öltözékhez passzolna. Ráadásul a színe miatt is kevésbé univerzális. Arról nem is beszélve, hogy pár játszóterezés után tuti lenyúzná az orrát. A D.D. Step cipő mind fazonja,mind színe miatt passzol bármilyen öltözékhez, és sokkal strapabíróbb is!!

(Egyébként amúgy is javaslom, hogy máskor is olyan cipőt válassz, aminek jó kis gumis az orra része!!!)


2 lányos anyuka

2013. szept. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva egyiket sem...Az első az nem bőr,izzadni fog benne a lába és szerintem a sarkát-bokáját se tartja rendesen. A másik jobb fazonú és bőr,viszont abban van harántemelő,ami nem tesz jót a lábnak. Inkább Elefanten vagy Superfit cipőt vennék.
2013. szept. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel csak az egyiket tudod megvenni ezért kellene inkább egy univerzális, mindenhez jó cipőt venni neki, nem egy rikító sportos rózsaszínt. Tudom, hogy kislány, meg aranyos és édes rajta egy ilyen, de szerintem olyan kis idétlenül néznek ki, mikor a rózsaszín 10 kölönféle árnyalata van rajtuk egyszerre, meg minden neon színben rikít és ezer féle minta stb. Ez a rózsaszín egyszerűen nem megy mindenhez, ezt úgy kell megvenni, ha van neki "rendes" cipője is, amit felvehet, a rózsaszínt meg ahhoz adod rá, amiben nem úgy néz ki, mint egy minibohóc.


Magamra is csak akkor veszek ilyen feltűnőt, ha van másik, ami máshoz is jó VAGY ha nincs, akkor az összes ruhám olyan, hogy ízléses a feltűnővel. Az utóbbi elég ritka.


Lehet sznobság, hogy nézem, hogy a gyerek is stílusos legyen, de szerintem csak azért mert gyerek, nem csak azt kell nézni, hogy az egyes darabok milyen édi-bédik, mert szegényeket néhány anyuka tényleg úgy öltözteti fel, mintha elszabadultak volna a cirkuszból. És az is lehet, hogy ez azoknak az anyukáknak se tetszik akkor már, csak mikor megvették a rikító cipőt, mert az önmagában tetszett, akkor nem gondolták át, hogy nem lesz neki másik és ez nem mindenhez fog jól kinézni, aztán már mindegy.

2013. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Másodikat venném, szerintem sokkal univerzálisabb, és nem utolsó sorban nagyon jó márka! - szintén 2 éves kislány anyukája
2013. szept. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,az Adidas is bőr, de ennek ellenére tényleg nem egy praktikus darab, arról nem is beszélve, hogy tényleg csak semleges színű ill. farmer ruhákhoz megy, én is szeretem stílusosan öltöztetni, de a cipő választásnál mindig gondban vagyok, lehet elvakítanak a cukiságok...
2013. szept. 6. 11:05
 9/9 anonim ***** válasza:
második!!!
2013. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!