Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött kislánynak mit...

Újszülött kislánynak mit vennétek ajándékba?

Figyelt kérdés
Egy kis csomagot szeretnék összeállítani,kb 6-7e forintig. Tippek,hogy mi legyen benne?
2013. máj. 28. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Pelus, popsitörlő, kis játék! ezzel nem tudsz mellé lőni


én ennek örültem a legjobban. Kaptunk anno mi is sok kis ruhát ajándékba, de a fele mire belenőtt, már nem volt az időjárásnak megfelelő!

2013. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell túlbonyolítani. A pelus és a popsitörlő mindig kell. Én örültem neki. A kicsi ruháknak is örültem, de ahhoz jobb ha megkérdezed a méretet.
2013. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Mi ezeket kaptunk barátnőmtől meg egy pelenkatortára feltűzdelve kis tisztálkodási szerekkel és egy lila pluss elefántocska volt odatéve. Ezeket a kisszandikat meg hajpántokat úgy csináltatta. Imádtuk nagyon örültem neki :) És volt kisebb szandi is meg nagyobb is. ÉS a fejpántok is több méretben voltak h ne csak egyszer használhassuk

2013. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én játékot vinnék. Én is örültem, ha pelenkát, vagy popsitörlőt hoztak, de csak akkor, ha pontosan olyat, amit használunk. Más fajtát el sem használtam volna, bár nem mindenki ilyen mániás, mint én. A ruhák, amiket kaptunk egyik sem volt használható. Vagy már kicsi volt, amikor kaptuk, vagy olyan nagy, hogy mire belenőtt nem volt a szezonnak megfelelő. Esetleg a rövid ujjú body az, ami télen-nyáron jó lehet. Ruhából én pár hetes babának 62-est vinnék.
2013. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én pelenkának örültem, a századik rágókának meg csörgőnek viszont nagyon nem
2013. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk senki sem hozott pelenkát, de nem is örültem volna neki, max csak ha megkérdezi melyiket használjuk, és azt a fajtát hozza, ha csak úgy találomra hoz valamilyent, azt nem díjaztam volna.

A popsitörlőnek mindig örültem, kis ruhákat is kaptunk, főleg rövid ujjú body-kat (azok mindig kellenek), kis plédeket is kaptunk, az etetőszett is jól jött (tányér, kanál, előke, pohár, stb. bár ezek később lesznek használhatók). Játékok, rágókák, ezek is minden csomagban voltak.

Anyukának is illik vinni valami apróságot, rostost, bonbont, gyümölcsöt.

2013. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!