Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vesztek ruhákat pocakos...

Hol vesztek ruhákat pocakos gyereketeknek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Lányom 2 éves lesz és 17 kg, nagyon nehezen kapok rá való nadrágot, felsőket, mert nem az a piszkafa fajta, hanem kicsit "pocakos",nem akarom folyton csak sztrecs leggingszekbe öltöztetni. Télire érdekelne kordnadrág, kantáros bélelt kord,jó minőségű rugalmas anyagból.
2013. szept. 3. 22:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ma volt nálunk a gyerekorvos és kiváncsiságból megkérdeztem hogy kövérnek tartja e a lányomat, azt mondta nem kövér, mert megvan a magassága is a súlyához (igaz nem 110 cm), de az átlagnál valóban nagyobb gyerek, olyan mint egy 3 éves.Születése óta "kitünik" a többiek közül (4110g-val és 58 cm-vel született), nagyon okos kislány, folyékonyan beszél és rengeteg mondókát, gyerekdalt ismer kivülről.A héten tölti a 2-t. Szerintem elég ha én izgulok miatta kedves kommentelő, te törödj azzal, hogy milyen Ember lesz a te gyerekedből...
2013. szept. 10. 23:30
 12/18 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam írni kedves kérdező én is :D

Ne egy olyan ember próbálja már "felnyitni" az ember szemét, aki még látni se látta a gyereket, nyilván látja időnként gyermekorvos, ha gond lenne szólna. És igenis ostoba vagy, ha ezt nem látod be. És ezen túlmenően igenis paraszt, mert írod, hogy "nem bántásból" de amit a 2. válaszodban írtál azt csak bántásból lehet leírni egy anyukának a kérdésére...és pont.

Foglalkozz a saját gyerekeddel inkább...

2013. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Ez a súly akkor is sok. Nálunk a játszón van egy testvér pár már nagyobba 6-8 évesek, borzalmasan kövérek, menni alig bírnak, a gyerek doki szerint majd kinövik.

Nem kell aggódni foglalkozom a gyerekemmel amennyit tudok, de oda figyelek arra is mit eszik és hány kiló.

2013. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

[link]


Ő az én pici lányom...a képen 17 kg, most már egy kicsivel több. Számomra tökéletes. Pont.

2013. szept. 12. 00:06
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
nagyon édes, gyönyörű kislány, elhiszem, hogy neked tökéletes ez így van jól, de dagi és most kéne erre odafigyelni később nehezebb lesz lefogyasztani.
2013. szept. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű kis husi, anno az enyém is ilyen volt, imádtam a kis hurkácskáit :-) Ma már nyoma sincs ennek. Pedig semmit nem változtattam, egyszerűen csak növésnek indult. Ne hallgass másra!
2013. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jézusom, 59%-os válaszoló, leállhatnál már. Elhisszük, hogy a te gyereked a legtökéletesebb, biztos egy igazi matyóhimzés, és lehet hogy mellette vastagabb kérdező kislánya, de ettől még nem kövér, főleg nem nagyon kövér, mint írtad korábban. Neki ilyen az alkata, majd szépen megnyúlik, mivel mint megtudtuk a táplálkozásával is minden rendben van, nincs tömve édességgel, nem iszik cukros löttyöket. Szerinted innentől mégis mit kéne tennie a kérdezőnek, ne adjon neki kaját, ha éhes, hogy fogyjon a gyereke a kedvedért 2 kg-ot? Nagyon okos vagy, gratulálok!

Egyébként pedig hogy felfogd, hogy nagyon nincsen igazad, itt egy táblázat. A kérdező kislánya magasabb, mint a kortársai, így érthető módon a súlya is nagyobb.

Azt írta közel 1 méter. Akkor csak annyit tegyünk meg, hogy nagyvonalúan megnézzük, hogy 95 cm-hez mi van írva súly a kislányokhoz....na nézd már!!! 14,1 kg +- 3 kg. Jééé..hogy az 17 kg??? És lehet, hogy még magasabb... És igen, ez az ÁTLAG felső határa. Vannak gyerekek, aki meg az átlag alsó határai, és vannak, akik tényleg átlagok.... És akkor mi van????

Úgyhogy nyugodj meg, kérdező kislányát nem kell lefogyasztani, mint ahogy azt te gondolod. Én láttam tényleg kövér 2 évest, és a kérdező kislánya közel sincs hozzá, megnyugtatlak.

2013. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2013. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!