Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2év körüli gyereketeknek...

2év körüli gyereketeknek külön vesztek még tisztálkodószereket, vagy azt használja amiket ti? Itt persze az egészséges babákra gondolok, akik nem allergiások vagy bármi!

Figyelt kérdés
Tusfürdő,habfürdő,sampon,testápoló,szappan.....

2012. máj. 30. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
"Baba" termékeket használok, az jó neki is.
2012. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezeket a DM-es tusfürdöket veszem, amit ő választ, maci, tündér, vagy valami figura van rajta, vagy tescoban nagy pumpás Barbis, de igazából ritkán veszek, mert ha valaki jön látogatóba, hoz:) Sampon balzsam, az közös, felnőtt amit én is használok. Testápoló neogranormon, közös:)
2012. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is a "Baba" lanolinos tusfürdőjét, illetve habfürdőjét használom.
2012. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Születése óta J&J fürdetőt és testápolót használjuk.
2012. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Te is azt használod kedves utolsó?
2012. máj. 30. 15:59
 6/18 anonim ***** válasza:
Kb. 2 éves korától a baba termékeket használom neki is. Kivéve a sampont, az gyereksampon( bár már van a babának is, de még nem vettem). A sampont a DM.-be veszem neki (maci van rajta) ami egyben tusfürdő is. Így azzal mosom az arcát, mert az nem csípja ha véletlen a szemébe megy.
2012. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Gyerekfürdetőt és gyereksampont veszek a gyerekeimnek (1,5 éves, 3,5 éves).
2012. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt használják amit mi(sanex vagy baba) samponból is a miénket. De nincs bőrgondunk, csak ezért.
2012. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Természetesen külön veszek 3 éves kisfiamnak babáknak való termékeket, konkrétan Nivea Baby füdető,sampon. Eszembe nem jutna felnőtt termékeket használni egy 2 éves gyerekre,de még jóval nagyobbra sem,még olyan érzékeny a bőrük,a felnőtt termékek meg tele vannak minden sz@rral!
2012. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ezek szerint Te is:-) Mivel van még mind a kettőből 1-1 teljes flakon, egy darabig ezt is fogom.
2012. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!