Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hányszor és hány fokon mossáto...

Hányszor és hány fokon mossátok ki a használtan vett babaruhákat?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

30/40 fokon mostam és egyszer - babáknak való mosógéllel + sensitive öblítővel. (tisztán rakja el az ember a kinőtt ruhát, meg ha nem pecsétes, rongyos, fakó, akkor biztosan vigyázott az anyuka a tisztaságra)

a foltokat meg dm-es szappannal (199Ft) ki lehet utólag is szedni, a szódabikarbónás+citromleves vízben áztatás pedig nagyon kifehéríti a fehér rucikat.

2013. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még terhesen nagyon sokat jártam turizni. Egy nagy zsákba gyűjtögettem a ruhákat. Szülés előtt 1 hónappal kezdtem el mosni. 60 fokon, babáknak való mosószerrel és öblítővel, és tettem minden mosáshoz Sanytol fertőtlenítőt (direkt ruhák mosásához), utána vasaltam. Ráment pár napom mire végeztem mindennel :)
2013. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jégtánc ***** válasza:
40 fokon,és azzal a mosószerrel amit mi is használunk.
2013. szept. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt a GYK-n írta egyszer egy varrónő anyuka, hogy szerinte a használtat max. átöblíteni kell, mert azt már előtte úgyis kimosták, míg az újat, na azt jó magas hőfokon ki kell mosni, mert ős sajnos tudja, hogy milyen körülmények között készítik őket a varrodákban. Hát elgondolkodtató. :)


Amúgy azért "büdösebbek" a túrkáltak, mert azokon van egy ferőtlenítő, és pár mosás, mire annak kimegy a szaga, de szerintem nem gáz...

2013. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60 fokon, egyszer mosom ki. Csak jó állapotban lévő ruhákat veszek, amin nincsenek moshatatlan foltok és nincs beszürkülve. Egyébként azokon segít az Ariel folteltávolító, rokonoktól kapott foltos ruhát is 60 fokon mosom, Ariellel, teljesen tiszta lesz. (Silan Sensitive öblítővel)
2013. szept. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1x mosom ki ökett 40 fokon ,folyékony mososzer és öblitövel és eltünik a turiszag .
2013. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!