Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cipőben van 10 fok...

Milyen cipőben van 10 fok körül 2 év körüli gyermeketek? Érdemes még ilyenkor bélelt cipőt venni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem ilyenkor már harisnyában és egy sima sportcipőben van a 2 évesem (adidas), ami nem bélelt. Nyáron, ha esősebb, hűvösebb idő van, akkor is ezt adnám rá. Szerintem a bélelt cipő ilyenkor már túl sok, inkább akkor a vastagabb harisnya/zokni a jobb választás.

Nekem is marhára beleizzad már napközben a lábam a téliesebb, vastagabb cipőkbe.

2013. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha kinőtte, tavaszit vegyél, úgyis eleve kicsit nagyobbat veszel, adjál hozzá vastag zoknit, harisnyát. Enyém még nem nőtte ki, úgyhogy a télit hordja.
2013. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kislányom már tavaszi cipöbe jár ,téli csizma már sok.
2013. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Épp tegnap vettünk tavaszi cipőt. Most már abban fog járni, magasszűrú szuper fit, én ekkora gyerekre még nem adnék sport cipőt.
2013. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még a téli bakancsát adom rá, mert reggel meg késő délután elég hideg van még. Jövő héten akarok átmeneti cipőt venni neki, de nem béleltet. Abba max kap majd egy plusz zoknit.
2013. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még a téli van a lábán. De lassan veszunk tavaszi cipot.
2013. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!