Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használtatok már télre bélelt...

Használtatok már télre bélelt gumicsizmát?

Figyelt kérdés
A tapasztalataitok érdekelnének. Kibírja-e a telet, nem izzad-e bele nagyon a gyerek lába egy hótaposóhoz képest?

2013. szept. 9. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Szia!


Azért találták fel a hótaposót, meg a téli cipőt, hogy azt vegyék a szülők!!!

Te magad is bélelt gumicsizmába mész télen dolgozni, vagy sétálni???

Próbáld ki, ha nem fázol meg akkor hajrá!


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A bélelt gumicsizma maximum hűvös őszi napokon elég, télen hiába a bélés, belefagy a gyerek lába. Tuti nem adnék rá télen gumicsizmát.
2013. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló le ne harapd a fejem! Pont azért kérdeztem, mert nem ismerem. Gondoltam tájékozódom mielőtt döntenék róla. Te használtál már ilyet? Mert az ingerültségen túl ez nem igazán derült ki a válaszodból, csak az, hogy neked mi a véleményed róla!

Kedves második válaszoló, köszönöm az értékes, segítőkész válaszodat.

2013. szept. 9. 13:57
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Az első válaszoló vagyok.

Nem, nem használtam, nem is fogom alkalmazni, de alapból ha gondolkodsz egy kicsit, egyből rájössz, hogy nem téli cipőnek legyártott termék!

Vagyis télen hótaposó, csizma, téli bakancs ajánlott, felnőttek és gyermekek részére!

Amúgy meg a divatmajmok hordják télen is ezeket a szépségeket, aztán majd, csodálkoznak, ha felfáznak, megfáznak és minden bajuk lesz.

A hülyeség határtalan!

2013. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én felnőttként használtam bélelt gumicsizmát, hát a havas téli napokra tényleg nem alkalmas. Tavaly ilyet vettem magamnak, mert szép divatosak, és amúgy meg utálom a hótaposót, mert nem elég nőies. 10 perc után szétfagyott benne a lábam a hóba. Amikor száraz idő van, akkor elmegy, de hóba nem. Ezért nem ajánlom, főleg nem gyereknek, nekik még bele is fülledhet a lábuk és attól is megfázhatnak.
2013. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

SZia!

Úgy látom az első válaszolónak nincs jó napja ;)

Mi tavaly (Reno cipőboltban) olyan csizmát vettünk,ami szőrmebéléses volt,alól, a boka vonaláig gumicsizma,és bokától felfelé a hótaposóval azonos anyag. A kisfiam mániája a pocsolyáról-pocsolyára való motorozás,és még ez is beázott...így most olyan alternatívát keresek,ami végig vízhatlan,vagyis gumicsizma szerű a külseje.

Soha nem volt hideg benne a lába...jó kis szőrmebéléses volt! A sima,csak vékonyan bélelt gumicsizma szerintem is kevés télire.

2013. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem a divat miatt gondoltam rá, hanem a vízhatlansága miatt, és kifejezetten a vastagon bélelt bundás bélésűre gondoltam.
2013. szept. 9. 15:52
 8/10 anonim ***** válasza:
A mi hótaposónk egy vastagon bélelt csizma, ami kívül konkrétan gumi. Decathlonos egyébként, és hótaposóként árulják, nem tudom, ilyesmire gondolsz-e. Az összes többi átázott a hótól, és igen, kicsit beleizzad a lába, de használat után zoknit szokott cserélni a gyerek, ha gáz. Nagyon bevált, ebben tud játszani, anélkül, hogy vizes lenne a zoknija fél óra múlva.
2013. szept. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó erre gondoltam, mostanában lesz ugyanis az Aldiban, és gondoltam talán kipróbálom.
2013. szept. 10. 14:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! 8-as vagyok, én is vettem egyet az Aldiban a fiamnak, de a lányom régebbi csizmája (amiről írtam korábban), azért ennél melegebben van bélelve és vastagabb a talpa is. Ez inkább olyan hűvösebb késő őszi/kora tavaszi időre való szerintem. De amúgy nagyon jó.:)
2013. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!