Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egybe talpú, barnás szandálhoz...

Egybe talpú, barnás szandálhoz felvehetek testszínű harisnyát? Sok helyen olvastam, hogy nem "illik" a szandál-harisnya párosítás, de nem tudom.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
azért gáz mert akkor elöl látszik a varrás..nincs elöl zárt cipőd?
2012. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lábfej nélküli harisnya nadrágot felvehetsz hozzá.
2012. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
már vannak olyan harisnyák ahol alul van a varrás. Keress olyat. [link]
2012. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint elől nem látszik a harisnya varrása. Lábfej nélkülim nincs és amúgy is, szerintem az hülyén nézne ki szoknyával:-(
2012. ápr. 25. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam. Varrás nélkülire gondoltam.
2012. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát hacsak nem valami menő egyedi trendi összeállítás, akkor elég tramplis vagy nagymamás. Sima nejlonharisnyával elég hülyén fogsz festeni, de ha nem adsz mások véleményére, akkor nyugodtan.

Kivéve, ha zárt orrú a szandi, akkor nem para. De ha még harisnyás idő van, akkor nincs szandál idő, inkább húzz cipőt. A szandált hordhatod majd egész nyáron.

2012. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vedd csak fel! kit érdekel hogy mások mit gondolnak? ha neked tetszik, akkor hordd!
2012. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!