Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mivel jön ki a répa/sütőtök a...

Mivel jön ki a répa/sütőtök a babaruhából?

Figyelt kérdés
Már próbálkoztam Vanishel, Vanish szappannal, de semmi :-((((
2013. okt. 7. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen ruhàkat egyből be kell àztatni....és akk kijön azzal is.

A szodabikarbonàval vagy domestossal probàld még.

2013. okt. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha egyből beáztatod, kimosod belőle kézzel a foltot, akkor bármivel kijön, volt, hogy én gyorsan csak folyékony szappant nyomtam rá és fél perc alatt kimostam belőle a csapnál.

Azt is szoktam, h ha foltos lesz, akkor rögtön beáztatom sima mosószerrel vagy Ariel folttisztítóval, a mosásnál ezek után meg kijön.

Ha meg foltos mosás után is, akkor én a fehér ruhából Domestossal szedem ki a foltot.

Ha az sem segít, akkor semmi. A neten még a szódabikarbónát is írják, h jó.

2013. okt. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nem tudom még aktuális-e de nálam az vált be hogy folyékony ariel folttisztító bekenem egy éjszakát rajta van és másnap mosom eddig mindent pl.:cékla, sütőtök vascsepp kijött a ruhákból

2013. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!