Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Babatakaró 100% poliészter...

Babatakaró 100% poliészter anyagból?

Figyelt kérdés
Nézegettem plédeket, takarókat a születendő babámnak. Van egy pár, ami kinézetre, vastagságra és árban is megfelel, de 100% poliészter az anyaguk. Bennem ez olyan negatív érzést kelt, pedig bababoltokban is láttam. És most láttam, hogy a már megvett plédünk is ilyen anyagból készült. Vennétek még ilyet vagy inkább keressek drágábbat?
2013. okt. 22. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk, de nem volt gond. Ruhát nem veszek mást, csak pamutot, de takarónál szerintem nem baj.
2013. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a polár az pet palackból készül. tehát a polár pulcsik, sálak, plédek, a flakon űjrahasznosításának termékei . volt róla Hogyan készült rész is.
2013. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy ruhát, ami konkrétan érintkezik a bőrével az csak pamut lehet, de a takarónk nekünk is poliészter. Ezekből a melegekből nem is láttam másfajtát..


Nincs belőle gond szerintem, már 1,5 éves azóta :)

2013. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kislányomnak van egy billrrbek gyerektakaroja az is ilyesmi belül,de semmi baja nincs vele.
2013. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én sem szeretem, magunknak sem, gyereknek sem. Bár pl. a kocsiban van 1, de az csak ilyen pótmegoldásnak van ott, ha nagyon durván hideg lenne...

Amúgy szintén Billerbeck paplanja, és plédje van, tiszta pamutból.

Bár megmondom őszintén, hogy ugyanúgy van kevert pamut-poliészter plédje, és az jobban viselkedik plédnél, mint a tiszta pamut, és melegebb is...

de a paplan nagyon jó, hogy tiszta pamut kívül-belül...

2013. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!