Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Akik szoktak rendelni a NEXT...

Akik szoktak rendelni a NEXT angol weboldalról! Next márkának egy évben hány kollekciója van?

Figyelt kérdés
Sziasztok? Arra lennék kíváncsi, hogy a next egy évben hányszor tesz fel a weboldalára új ruhákat? Amiket most lehet látni meddig elérhetők?

2013. okt. 23. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú erre én is kíváncsi vagyok, most rendeltem csak először, de már kinéztem későbbre is cuccokat. Bocs az OFF-ért.
2013. okt. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kerdesedre nem tudom a pontos valaszt, mert en is csak par honapja kezdtem rendelni toluk, de mindig figyelem es fogok rendelni onnan. 3 nap alatt megerkezik es ingyen van a szallitas, a minoseg szuper.

Szerintem szezonalis a kollekcio, tehat nyari es teli a fo kollekcio es kozben mindig vannak frissitesek, talan havonta-kethavonta jonnek uj cuccok, mondjuk csak 1-2, nem minden kategoriaban.

Es, ha tetszik valami, javaslom, hogy rendeld meg, tobbszir jartam ugy, hogy kijott vmi jo ruha, most a karacsonyi, reggel meg volt a meretekbol, este leultem rendelni es a legtobb ruha elfogyott es azota sincs.

Ami most van, az gondolom a tavaszi nyari kollekcioig elerheto lesz a legtobb, de a meretek nem. Erdemes megvenni, mert sok minden elfogy es igy is marad, hogy sold out. En mar tobb honapja vadaszok egy pulcsira, kabatra, de el van fogy a meret es nem toltik fol sajnos.

2013. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sziasztok! Köszönöm a válaszokat. De jó, hogy ingyenes a kiszállítás :)
2013. okt. 24. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:
November közepére várható a kislányom,így nemrég rendeltem először.első alkalommal csak 1 csomag rugdalózót és 1 csomag bodyt, hogy lássam a minőséget. Később akartam a többi rucit beszerezni és bizony volt olyan darab, ami elfogyott. Kb. 2 hét múlva tudtam csak rendelni és az az egy darab nem is érkezett meg 3 nap alatt. Azt hiszem havonta megjelennek új darabok, de ez nem jelenti a teljes kollekció cseréjét. Nagyon jó minőségű ruhák és nem drágább, mint a brendonban vásárolt darabok, viszont szebbek.:))
2013. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amit én rendeltem, az nem volt mikor először néztem és rendelni akartam, már elfogyott a méret, de utána még nézegettem és újra volt minden méret (kb 2-3 hét telt el a két állapot között), szóval néha töltik a raktárat :), érdemes nézni. Nekem 2 nap alatt érkezett meg :).
2013. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sziasztok, tudnátok linket adni a weboldalhoz?
2013. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2013. okt. 25. 10:32
 8/8 anonim ***** válasza:
egy évben négyszer ötször szezonálisan plusz az ünnepi ruhák én minden héten járok a next be vásárolni.
2013. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!