Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen helyes fiúnév illik a...

Milyen helyes fiúnév illik a Tárnok vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
Ezek nem tetszenek:kristóf,raul,oszkár,meg semmilyen olyazs név ami olyan cigányos meg iylen csicsás divatnév.Inkább olyat amivel kulfoldre is ki tud menni és nem lesz vicces.

2013. szept. 3. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Dávid, Olivér, Csaba :)
2013. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Girgoy ***** válasza:
100%

Mihály, István, Bence.


Egyébként szerintem a Tárnokhoz szinte minden passzol, legfeljebb a Gáborral lehet egy kicsit mókás.

2013. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Balázs, Milán, Máté. Egyiket sem bonyolultabb kimondani egy külföldinek, mint a Tárnokot.
2013. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A Máté az tetszik,de még gondolkodom rajta.

A angyon maygaros nevek se jók pl:Mihály,Gyorgy,Béla,Árpád,meg ilyenek.

2013. szept. 3. 15:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
András? Andrew Tarnok lehet kint is :) Szerintem elég férfias név, én imádom! :)
2013. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ahogy olvastam a vezetéknevet a Péter ugrott be.
2013. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tárnok Ajtony, Álmos, Áron, Bertold, Botond, Csongor, Domokos, Domonkos, Edmond, Edmund, Ferenc, Gábor, Gedeon, Győző, Herold, Hunor, Ipoly, János, Károly, Kond, Lajos, László, Márton, Nimród, Ond, Ottó, Péter, Ramón, Salamon, Sándor, Szabolcs, Szilvió, Tibor, Tiborc, Timót, Viktor, Zsolt...
2013. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kérdés olvasásakor a Tárnok Endre jutott eszembe.

Jó lehet még az Erik, Ervin, Andor

2013. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tárnok Ádám

Tárnok András

2013. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tárnok Arnold, Edmundo, Fernando, Frodó, Gonzó, Harold, Herold, Igor, Jeromos, Pongó, Rómeó, Ronaldo, Simon, Tódor, Vidor, Zombor, Zsigmond, Zsombor
2013. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!