Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerekemet beirattam...

3 éves gyerekemet beirattam az oviba angol nyelvtanulásra, ugye nem korai még?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 20:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem
2013. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam oviba németre igaz semmi értelme nem volt de tudom, hogy körbe ültünk és labdáztunk, így biztos jól éreztem magam.
2013. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nem, nálunk alapból tanulnak. Mondókáznak, játszanak közben.
2013. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, azzal tisztában vagy, hogy érdemleges haszna akkor lesz, ha otthon is használhatja a nyelvet.
2013. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai, de sok haszna nem lesz.

Ha van rá pénzed jó móka lehet, de ettől ne várj csodákat.

2013. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ártani nem fog, de értelme sincs. Iskoláskent egy het alatt megtanulja, amit az oviba egy évig tanulna....
2013. szept. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

a fiammost lett középsős,négy éves.nekünk mostantól lehet jeletkezni

heti két alkalom lesz 30 percesek

előttem mindenki leírta,hogy semmi értelme,de én igenis látom értelmét

tudom,hogy ettől még nem fog megtanulni angolul,de megismerkedik a nyselvvel,hangzásal,kiejtéssel,és megtanul egy csomó kifejezést.ez nem lehet értelmetlen,akkor sem,ha ettől még nem lesz perfekt angol középső csoport végére

2013. szept. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Csak az a baj, utolsó, hogy az ilyen kicsik meg magyarul se tudnak rendesen es csak össze zavarja őket a kétféle nyelv közötti kiejtése különbség. Pláne, ha mondjuk apró beszed hibás a gyerek....
2013. szept. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nekem is voltak kétségeim,épp ezért tavaly be sem irattam.most középsős.most beírattam már.nem tanítjuk itthon de már 10-g elszámol,és ragad rá az angol.itthon is alkalmazni fogjuk amit tanul,sőt tanulunk kicsit mi is.én 3 évesen még korainak tartom.de mindenki maga dönti el mire van pénze,mennyire érdekli,köti le az a mit csinál a gyereket.
2013. szept. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem korai! Sőt! Ilyenkor még szivacs az agyuk a gyerekeknek. Jól tetted, csak otthon is próbálj vele angolul játszani minden nap PÁR PERCET! Nem kell több, 1-2 mondóka, állatokat angolul megnevezni, stb. Hidd el hihetetlen eredményeket lehet elérni. Ezt tapasztalatból írom, nem csak elmélet! Az én gyerekeim 1,5 évesen keztek angolul játszani! Nem tanulni, JÁTSZANI!

Sok sikert!

2013. szept. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!