Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 84 cm gyerekre mekkora overált...

84 cm gyerekre mekkora overált kéne venni? Internetről venném.

Figyelt kérdés

1,5 éves. félek, ha 86-ost veszek akkor februárban esetleg már nem olyan jó, meg ha aláöltöztetem az szintén helyet foglal az overálban. Síoverállokat néztem, nem azokat a brutál kályha változatúakat. Azoknál attól félek csak a legnagyobb hidegben tudnám ráadni, ennél meg legfeljebb aláöltöztetem jobban.

Tanács?


2013. nov. 19. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
92-est
2013. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan fura, hogy a 92-es méretre 2-3 éves van írva több ruhánál is így láttam, mondjuk nem overállok voltak, tehát egy 2,5 éves is hordhatja, de az enyém 1,5 :) De én is a 92 felé kacsintgatok, legfeljebb felhajtom a szárát, de le tudjon ülni, hajolni kényelmesen benne.
2013. nov. 19. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél, ami 18-24 hó.

Egy 1,5-2 évesnek még jobb az a kályha meleg, mint a sí overál!

2013. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 1,5 éves, 92-es overálokat vettünk neki.
2013. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én ezért nem mernék látatlanba venni, inkább felpróbálnánk előtte. A méret attól is függ mennyire vékony gyerekről van szó, a mi esetünkben például a lányom nagyon vékony, rá még jó a tavalyi overálja, a pántját nagyobbra állítottam. Emlékszem neki másfél évesen 86-os overált vettünk, akkor kb ugyanakkora volt mint a te gyereked. Onnan tudom hogy nemrég válogattam a régi ruháit eladásra. A legtöbb overálnak állítható felül a pántja, így vékonyabb gyereknél jó szokott lenni akkor is, ha méretben már túlnőtte. De szerintem meg elég hülyén néz ki egy ilyen alkatú gyerek egy mérettel nagyobb overálban, akkor is ha jól aláöltöztetik, akkor meg mozogni sem tud benne.
2013. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a korra, hanem a cm-re koncentrálj. Nekem a nagyobbik lányom 3,5 éves, és 5-6 évesre való ruhákat hord.

Szerintem 92-es.

2013. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aki írta a síoverállt inkább ne vegyek még. Hát nem tudom azt hinném, hogy ezek a síoverállok kifejezetten télre vannak, bár elég vékonyak....

A kályhás változat meg nagyon vastag nem? Bár az tuti meleg.

Hát még használjuk a babakocsit, így lehet abban ücsörögve jobb lenne a kályha meleg, viszont szánkózni a síoveráll nem?

Hát nem tudom, ti milyet vettetek ilyen idős gyerekeiteknek?

2013. nov. 19. 17:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Én egyberészest néztem, vagy jobb a kétrészes?
2013. nov. 19. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!