Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehet 2 év körüli gyerekre...

Hol lehet 2 év körüli gyerekre esőköpenyt és gumicsizmát kapni?

Figyelt kérdés

Gumicsizmát a Tescoban vettem neki, de hátha valaki tud valahol olcsóbban is. A kínaiban kérdeztem, de ott nem tartanak (legalábbis abban, nem tudom a többiben van-e).

Esőköpenyt meg még sehol nem láttam, bár annyira nem is figyeltem.

Szóval ha esetleg tud valaki jó lelőhelyeket, azt megköszönném (Budapesten lakom egyébként).


2013. szept. 6. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
www.bebibolt.hu
2013. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kínai, Tesco. Én ott veszem mindig.

Vagy akár a 100-as boltban is van esőköpeny. Ott a legolcsóbb. Tesco-ba Thomasos volt akciósan 2500, kínaiba meg 600 Ft.

A gumicsizmát múlt héten vettem a Tesco-ba neki 1500Ft-ért. Ennél olcsóbban nem igazán fogsz kapni szerintem.

2013. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úh, köszi, a Tescosat meg fogom nézni, mert kb. két hete még 2500-ra volt leárazva, de akkor megnézem, hátha azóta még lejjebb vitték :).

Akkor megnézem ott az esőköpenyt is, mert nekem a netes rendelés nem annyira praktikus, mert akkor itthon kell lesnem, hogy mikor hozzák, meg a csengőnk is hol szól, hol nem.

Nagyon köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!