Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 1,5 évesnek síoverállt vagy...

1,5 évesnek síoverállt vagy azt a kályha melegnek mondottat érdemes venni?

Figyelt kérdés

Mennyire kényelmes mozogni abban a kályha melegben? Elég vastagnak találom, a síoverállt meg vékonynak :) Sokat sétál már, de szokott a babakocsiban is ülni.

Egybe részest vagy kétrészest érdemes?

Van már egy overáll nadrágunk ami orkános kantáros, ez nem túl vastag, de van benne vatelin, de vennék egy egyberészest csak milyet?


2013. nov. 19. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel még elég kicsi és kocsiban is ül, kályhameleget. Majd ha már nagyobb lesz és sokat mozog, épít hempereg akkor inkább a síoverált.
2013. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem túl meleg az a kályha melegnek mondott? Mondjuk télen hidegebb lesz mint most :) akkor lehet nem kérdeznék ilyet. :)
2013. nov. 19. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy kályhameleg kantáros, még jó rá a tavalyi, mert nagyot vettem (20 hónapos most). Mellé egy egyberészest fogok venni, ami szerintem már vékonyabb típusú lesz. Azért egyberészest, hogy ha fetreng, épít a hóban, akkor semmi esetre se menjen be a ruhája alá a hó. És azért is gondoltam kicsit vékonyabbra, mert ha ilyen program lesz, akkor adom rá, és akkor úgyis többet mozog...

Így bármilyen idő is lesz, egyhébb, vagy farkasordító hideg, lesz valamilyen alternatíva.. Egyébként mivel bővebbek ezek, ezért elég jól alá lehet öltöztetni, szóval szerintem a vékonyabb is jó meleg tud lenni.

2013. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi kipróbáltuk már mindkettőt.Nekünk 1,5 évesen az egyrészes jött be.A kétrészes kályhamelegben alig tudott megmozdulni a lányom,és ha elesett,a derekánál mindig bement a hó.Most már 3,5 éves.Tavaly már nem vettem overált,csak kabátban és vízlepergetős nadrágban volt kint,idén is így lesz.
2013. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kétrészes kályha meleggel az a gondom, hogy nem túl meleg? mert mellkasnál, hátnál végülis dupla kabát van. Mármint a kantáros nadrág eleje, háta meg jön még a kabát is, mind polár és vatelin bélés.
2013. nov. 19. 18:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, lehet, hogy hülye kérdés, de melyik fajta az a "kályha meleg"?

Én egyet vettem a Lidl-ben (azt a kockásat amit nemrég árultak), és egyet a baba börzén 500 forintért, az ilyen vékonyabb, és poliester kívül belül, de azért van benne valami kis bélés, ma pl. az volt rajta.

Meg tavalyról van még olyan (azt örököltük), ami nagyon jó minőségű, belül ilyen polár szerű bélés van, de csak kb. térdtől felfelé, és az ujjában sincs, de mégis nagyon meleg. Az lenne a "kályha"? Azt mondjuk nem tudom, hogy még jó lesz-e, kb. egy hónapja még úgy ahogy pont passzolt rá.

Nekünk idáig mindig csak egyberészes volt, 2 éves a kisfiam.

2013. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jól képzeled el a kályha meleget, olyan, hogy orkán kívül aztán vatelin és polár belül, de megfogod és jó vastag, ráadásul van olyan amelyik még a szárában is poláros.

Amelyik a síoveráll, az lehet, hogy poláros mellkasnál, de valahogy talán kicsit vékonyabb tapintású, nem olyan pufi, rádásul a lábánál, karjánál tuti nincs polár.

2013. nov. 19. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Lányomnak van ilyen nagyon vastag egyberészes overálja ,aba alig tud menni ,tavalyvetem neki de idén még jó rá én azt majd szánkozáshoz,hoban fetrengéshez adom rá,de van neki kantáros sínadrágja ,az vékonyabb na aban fog oviba járni,mert aban lehet mozogni +kabát.
2013. nov. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megnézem majd a c und a-t meg a tescot, most a kínaiba néztem, ez kályhamelegnek mondott, de 5000 ft volt, nem tudom máshol, üzletbe mennyi, de talán ennyiért már a tescoban is van. Persze legyen hóálló, orkános, kapucnis stb.

Tescos overál tapasztalat?

2013. nov. 20. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!